Skrzynie w World of Tanks Blitz

Nowy dzień – nowe zadanie!

Wydarzenie trwać będzie od godziny 2:00 w poniedziałek, 3 lipca do godziny 2:00 w niedzielę, 16 lipca. Przez ten czas będziecie otrzymywać nowe zadania z różnorodnymi nagrodami co 24 godziny. Pierwsze zadanie będzie dostępne o godzinie 2:00 w poniedziałek, 3 lipca i zostanie zastąpione kolejnym o 2:00 we wtorek, 4 lipca, i tak dalej.

Codzienne zadania nie są ze sobą powiązane i zapewniają inne nagrody. Jednego dnia będzie można otrzymać konto premium, a innego dnia zdobędziecie skrzynię z szansą na otrzymanie pojazdu premium. Dlatego warto logować codziennie, by sprawdzać nowe zadania!

Zasady codziennych zadań będziecie mogli sprawdzić na ekranie wydarzenia w grze: naciśnijcie przycisk wydarzenia w grze znajdujący się po lewej w interfejsie garażu.

Skrzynie z pojazdami premium!

Za wykonanie niektórych zadań otrzymacie skrzynie. Owe skrzynie mogą zawierać złoto, konto premium, kredyty, doładowania i rzadkie pojazdy premium poziomów III-VIII.

Też krótki filmik od krzychziom1 nt. owych skrzyń 😉

Ź: Blitz EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments