ARL 44 – WoT dawniej

ARL 44 i medal Bohaterów Rosieni.. 🙂 Przyjemnego oglądania!

W czerwcu 1941 roku w pobliżu litewskiego miasta Rosienie 20 czołgów KV należących do radzieckiego 3. Korpusu Zmechanizowanego napotkało około 100 niemieckich pojazdów należących do 6 Dywizji Pancernej. Samotny czołg KV-2 był w stanie powstrzymać niemieckie natarcie przez cały dzień mimo ciągłego ostrzału przez różnego rodzaju broń przeciwpancerną. Ostatecznie KV-2 zużył cały swój zapas amunicji i został w końcu zniszczony.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bruno

noobek mógł zdobyć jeszcze medal za zniszczenie ostatniego wroga ostatnim pociskiem

Wili

tez o tym myślałem ale mogło by mu nie starczyć czasu…

Mario

szkoda czasu na ten syf

Niro

Ten żałosny cheater musiałby zmienić intro swoich filmików, żebym kliknął PLAY, przypadkiem. Nie warto oglądać bota na cheatach i nabijać frajerowi kliknięć.

GustawPoL

Bardzo chętnie bym sobie postrzelał do stojących i nic nie robiących ludków. Oczywiście pewnie wylosowało by mnie w takiej bitwie artą co ma mało pocisków, albo jakimś innych o tej samej bolączce i skończyłoby się na tym że po wystrzelaniu się z ammo, musiałbym brać na taran, względnie to skapować i moja wściekłość nie znałaby granic