Mikrołata 0.6.6.1.1

Dzisiaj gra zassała nam niewielką łateczkę.

Naprawiono w niej usterki w interakcji klienta i serwera.
Wprowadzono poprawki równoważenia w okrętach testowanych obecnie przez deweloperów i supertesterów( fakt, troszke zmian weszło, dobrze, ze jeszcze nie skończyłem recenzji 😉 ).

Koledzy z WG napisali:
“Pamiętajcie, że na serwerze World of Warships będziemy przeprowadzać krótkie prace konserwacyjne, aby wprowadzić wersję 0.6.6.1.”

Lista zmian, które podało WG:

– Naprawiliśmy błąd, przez który pokazywane były błędne integralne charakterystyki przy porównywaniu stałych i tymczasowych kamuflaży.
– Naprawiliśmy błąd, który powodował odtworzenie niewyraźnego dźwięku przy otrzymywaniu wstęgi za zatopienie wrogiego okrętu.
– Naprawiliśmy błąd, przez który dźwięk powiadomienia o rozpoczęciu bitwy nakładał się na wiadomości dźwiękowe w trybie Operacji.
– Naprawiliśmy błąd, który powodował wyświetlanie znaczników w dużej odległości od siebie, gdy używany jest tryb adaptacyjny w alternatywnym interfejsie.
– Naprawiliśmy błąd, przez który w niektórych przypadkach odtwarzane były dwie warstwy muzyki interaktywnej przy wyłączonej muzyce w bitwach.
– Naprawiliśmy błąd, przez który w niektórych przypadkach w wynikach bitwy wyświetlana była niewłaściwa liczba bitew wymaganych do usunięcia statusu Team Killer.

Miłej gry, Kapitanowie, a wszystkim Tatusiom, życzymy dużo zdrowia i pociechy z latorośli!

/Lex & Ekipa

Zdjęcie użytkownika World of Warships Polska.

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments