9.20 – zmiany czołgów średnich: Francja

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
stary

Jak dla mnie mogą dać nawet 300 na wieży. Niestety komin zostaje i psuje raz pancerz, dwa wygląd dlatego u mnie 30b zagości jako jeden z ostatnich czołgów. Mało tego uważam, że powinni dać 30 n x tier z lepszymi statami i modelem tym samym to na pewno bym chętniej zrobił dychę.

MandaL

Zmiana penetracji wygląda tak jakby WG krzyczało : “Kupujcie konto premium i strzelajcie goldem”
Poza tym jeśli się nie mylę zwiększyli pancerz przedni japończykom co idzie w tą samą stronę.

Hunter_1313

Wybitnie WG chce zepsuć do końca linię czołgów francuskich przecież AMX 30 jest super nie potrzebuje zmian, podobnie AMX 30 B. Niech poprawią TD i zostawią w spokoju czołgi średnie Francuskie.

NoreZi

Kiedy zmiany u Rusków ?!?!?!?

Tomek

No nie wiem, niby mają dodać pancerz ale i tak jest wielki właz… a zaletą jest działo i mobilność, które teraz chcą znerfić..

Znafca

Co z tego, że mu pancerz dodają jak i tak kibel wielki. Do tego papierowy kadłub. Mam nadzieję, że stabilizację rzeczywiście poprawią. Teraz to jest tragedia.