Konkurs „Przygarnij Mausa” – podsumowanie

Pojawia się wiele pytań dotyczących konkursu. Postanowiliśmy więc przygotować krótkie podsumowanie. Przez tydzień weryfikowaliśmy poprawność odpowiedzi i 13 czerwca wylosowane osoby zostały poinformowane drogą mailową o wygranej.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem (łącznie nadesłano 314 wiadomości). Jury konkursowe miało ciężkie zadanie, aby zweryfikować wszystkie odpowiedzi oraz losowo wytypować laureatów.

Weryfikacja wiadomości była sprawą trudną i niestety wiele maili trzeba było ostatecznie odrzucić, ze względu na błędne odpowiedzi (było ich 63). Za pomocą specjalnej strony, wylosowano 5 osób, są to:

  • Michał Komarnicki.
  • Geodoyando.
  • MacharisPL.
  • redturtle.
  • Alek Macioch.

Nagrody rzeczowe dla uczestników ufundowała firma Cobi.

Gratulujemy laureatom, dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom z różnych zakątków Polski.

Przykładowe odpowiedzi:

  • T1, Renault FT, AT-1, SU-76M, T40 itd.
  • UC 2-pdr, Pvlvv fm/42, Alecto, S-35 CA,
  • FV215b (183), FV4005 Stage II.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Konkursomaniak

Prosze podajcie poprawne odpowiedzi. Uczciwość ogłaszającego tego wymaga.czy to jakaś tajemnica. Wiedzą należy się dzielić zwłaszcza na forum

Macharis

Dobrze, że załapałem się na Lorkę. Chyba najlepsza z nagród 😀

olo

A może by tak opublikować również prawidłowe odpowiedzi?

Bruno

pewnie nie dadzą odpowiedzi, bo zaraz ludzie by odkryli ze poprawne odpowiedzi są błędne i z konkursu nici 😛

Fen

Jakoś tak strasznie pokątnie ten konkurs został rozwiązany. Zwycięzcy się dowiedzieli, że wygrali, cała reszta osób czekała aż do dziś na wyniki, no i nadal nie wiem, czy miałem pecha w losowaniu, czy też może którąś odpowiedź podałem źle? Czy jak ktoś podawał więcej czołgów niż było wymagane, to czy miał większą szansę na zwycięstwo (nie było tego ujętego w zasadach, ale komentarze pod konkursem tag sugerowały)?

GustawPoL

Co do prawidłowych odpowiedzi, to ja na przykład jestem pewny swoich. Problem w tym, że organizator chyba debiutował i nie bardzo wiedział jak się ogłasza wyniki, aby wszystko było jasne.
Jedyną wątpliwością może być to czy podanie większej ilości odpowiedzi niż wymagane, zapewniało większą szansę na klocki.
To czy opublikowano by listę osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi jest wg mnie bez znaczenia, zresztą jak znam naszą społeczność, to zaraz ktoś by zaprotestował przeciwko umieszczeniu jego nicku czy nazwy publiczne, skoro nie wygrał on nagrody, bo przypominam, że na taką publikacje wypadałoby mieć zgodę biorącego udział.
Najprościej przy wątpliwościach napisać wiadomość z zapytaniem. Pewnie ktoś odpowie.

Eis

Znów news będzie wisiał miesiąc? Nie prościej zrobić banner na 3/4 strony i nie udawać, że to nie reklama?

Bruno

tego adblockiem nie zablokujesz

Eis

I mamy zwycięzcę, słusznie prawisz Bruno.

GustawPoL

Może adblokiem nie, ale ublokiem – owszem