Tiger 131 na randomach

Nowego Tygrysa można już spotkać na randomie. Brytyjski Tankfest zbliża się wielkimi krokami i pewnie z tej okazji pojawi się w sklepie premium, cena: ok 70 zł? Pojazd nie różni się niczym od swojego japońskiego odpowiednika.

Jedyny całkowicie sprawny Pz. Kpfw. VI Tiger. Pojazd został zdobyty przez brytyjski 48. Królewski Pułk Pancerny w Tunezji 21 kwietnia 1943 roku i potem naprawiony. W tym samym roku został wysłany do Zjednoczonego Królestwa. Brytyjczycy dokładnie zbadali czołg, a potem umieścili go jako eksponat w Muzeum Czołgów w Bovington w 1951 roku.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kociak

Więcej peny!!!

stary

Do szkolenia załogi na niemieckie ht prawie trzy razy tańszy od lowe i na pewno lepszy wybór od vk 7 tieru 😀 Jak będzie goły w sklepie to poproszę.

Facet

na pewno lepszy wybór od VK ..pena 145 , VK – 203 … nawet tiger premium L na VII tierze bedzie miał 145 peny …

Bruh

stary w porównaniu to liberte, defender’a, itd. to malowanie jest historyczne, nie jestem pewniem co do “131”. Nie wiem czemu się czepiasz

BrodatyAbdullahPostrachPakistańskichKóz

Jak się parametrami nie różni od Ht. No. VI to nie ma co kupować.