Najlepsze sugestie graczy #3

Przed Wami kolejna porcja najciekawszych propozycji graczy z serwera RU, które mógłby urozmaicić rozgrywkę w World of Tanks.

1. “Przestań klikać!”

Propozycją jest zwiększenie interwału czasowego pomiędzy możliwościami kliknięcia na minimapę o przynajmniej 1 sekundę. Sprawi to, że irytujący spamerzy, którzy klikają bez opamiętania po mapie będą mieli utrudnione zadanie. Oczywiście istnieje możliwość zablokowania takiego delikwenta, ale nie zawsze jest na to czas podczas rozgrywki.

2. Informacja o zalogowaniu się znajomego do gry

Prosta funkcja dla czatu 2,0 – wyskakujące okienka z informacją o znajomych, którzy wchodzą/wychodzą z gry. Taka rzecz istnieje w większości tytułach MMO.

3. Buff/rebalans ISU-130

Ogólnie sugestie o zmiany w czołgach są ignorowane, ale ta jest wyjątkiem. ISU-130 otrzymali moderatorzy, którzy nieodpłatnie przepracowali okres czasu dla WG. O ile super-testerzy otrzymali znakomitego T-44-122, którzy został już “ulepszony” dwa lata temu, o tyle ISU-130 zostało nietknięte. Wskaźnik WR dla tego czołgu, na serwerze RU, wynosi 46.95%. Tu nie chodzi o zwykły buff, ale o całkowity rebalans pojazdu, szczególnie jego działa.

4. Łatwe znajdywanie prowincji

Prosty guziczek, na który gracze czekają aż 5 lat – wyszukiwarka prowincji np. po ich nazwach.

5. Portal ze spisem znanych błędów w grze

Wargaming, jedna z największych firm w rejonie CIS, nadal nie ma (lub nie chce mieć) swojego portalu, na którym można zgłaszać błędy w grze. Wszystkie większe firmy, zwłaszcza pracujące w sferze IT, mają swoje własne lub zewnętrzne takie usługi. Przykładem jest tutaj platforma HackerOne, gdzie istnieje możliwość nagradzania użytkowników za przesłane informacje o błędach. HackerOne używją takie firmy, jak VKontakte, Mail.Ru, Adobe, Slack, Twitter, Dropbox itp. Obecnie na portalu WoT można znaleźć informację o jednym, większym błędzie, który jest zresztą łatane od 5 lat. A pisanie do działu obsługi klienta WG – śmiech!

6. Wskaźnik aktywnych rezerw w trybie Twierdzy

Ciekawa i niezbędna opcja dla graczy klanowych. Pomysł to dodanie do hangaru wyraźniejsze wskaźniki aktywnych rezerw na Twierdzach – czasami gracz loguje się i nawet nie wie, że któreś z nich są aktywne.

7. Informacja o zmianach nicków osób z listy kontaktów

Prosty pomysł: automatyczne powiadomienie moich znajomych po zmianie mojego pseudonimu. Alternatywą jest komentarz, taki jak obecnie można zobaczyć na Steamie: “grał również jako…”.

8. Wskaźnik w okienku chatu, pokazujący czy dany gracz jest on-line

Przydatna funkcja w okienku rozmowy pokazująca , czy dana osoba jest online.

9. Dodanie statusu “niedostępny” w WoT

Ciekawa opcja, pozwalająca ustawić status on-line na “niedostępny”, jeżeli gracz nie chce, by mu przeszkadzano w grze. Coś jak tryb incognito.

źródło: WoT Express

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
haryon

WG w odpowiedzi wprowadzi kilka premek 😉

AdrianCzolg AKD

9 najlepsze co WG wprowadzi 🙂

Aa nie to tylko proponowane przez graczy :p

iBlackLagoon

Tylko dla youtuberów

Tomek

Aaaa ja, a ja to poprosiłbym o baff-a dle mojego Strv S1 najlepiej jak by się dało nim skakać, niezbyt wysoko by nie zabić załogi, ale tak by można było zająć fajne miejscówki niedostępne dla innych. I takie pytanko czy jest możliwość dodania magazynka na moim Defenderze i pancerz warstwowy na Skorpionie G ?

:[

Ale zjebany jesteś.

Swinia

Dobre dobre. I zeby plutonow nie rzucalo cały czas na dole