Wargaming startuje z programem wydawniczym dla gier mobilnych

Wargaming startuje z programem wydawniczym dla gier mobilnych

Inicjatywa będzie zarządzana przez nowy dział Wargaming Mobile

Wargaming ogłasza dziś otwarcie programu wydawniczego dla gier mobilnych. Ma on na celu wspomóc aspirujące zespoły twórców w wejściu do tego segmentu rynku oraz w nawiązywaniu partnerstwa. Program zapewnia twórcom unikatowy zestaw narzędzi od branżowych liderów takich jak Amazon, AppsFlyer, deltaDNA, i Epic Games.

Zarządzana przez nowo powstały dział Wargaming Mobile, program pozwala jego członkom wydatnie przyspieszyć tworzenie gry i operowanie przy użyciu narzędzi analitycznych oraz rozwiązań rozwojowych i komunikacyjnych. To wszystko jest im dostarczane na 6 miesięcy. Najbardziej rokujące projekty mogą być wsparte nawet przez rok lub może zostać im zaoferowana współpraca z firmą Wargaming.

„Program wydawniczy dla gier mobilnych to kompletne rozwiązanie wydawnicze i dystrybucyjne dla małych przedsiębiorstw, dzięki któremu można zaistnieć w świadomości klientów,” mówi Keith Kawahata, szef Wargaming Mobile.

Aby dowiedzieć się więcej o Wargaming Mobile i możliwościach oferowanych przez program wydawniczy dla gier mobilnych warto odwiedzić oficjalną stronę nowego oddziału pod adresem wgmobile.net

Firmy zainteresowane dołączeniem do programu powinny wypełnić formularz dostępny pod adresem publishing.wgmobile.net

O Wargaming Mobile

Wargaming Mobile to nowy oddział firmy Wargaming zamujący się tworzeniem i wydawaniem gier mobilnych. Założona w 2017 roku zawiera program wydawniczy gier mobilnych dla niezależnych twórców, który oferuje najlepsze rozwiązania od wczesnych etapów produkcji do światowej premiery. Wargaming Mobile łączy również liczne projekty mobilne firmy i jej partnerów pod jedną marką, aby oferować maksymalną efektywnośc marketingową i dystrybucyjną. Oficjalna strona Wargaming Mobile https://wgmobile.net/

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments