World of Tanks RU – oferta dla Ukraińców

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ryba

Cynizm WG. Ciekaw jestem kiedy zrobią ofertę specjalną z okazji rocznicy powrotu krymu do macierzy.

robertunio

Jesli chodzi o FAKTY historyczne to Ukraincy wymordowali co najmniej 100k ludnosci polskiej w trakcie WW2, ale w mediach o tym cicho, tylko ciagle rosyjski Katyn, no Rosjanie sa be a Ukraine taka pro europejska ale ja prosze o prawde I obiektywizm.

Bolek

Ukraincy i ruscy po jednych pieniądzach.

radekswak

Panowie to nie zupełnie tak…. mordowali Rosjanie, Ukraińcy i POLACY. Nam tylko wpajano od końca Drugiej Wojny Światowej, ze Polacy to wieczne ofiary wrogów ze wschodu i zachodu. Niestety mamy bardziej skomplikowana historie i krew na rekach. Sprawdźcie działania Polskiej Armii w Czechach sprzed Wojny z Hitlerem. radekswak

Krzysztof

Chciałbym zaznaczyć, że bury przeprowadził te akcje w odwecie za te ukraińskie , byly to wsie / ludzie związani w jakiś sposób z upa , po drugie na ukrainie czyny upa sa rozpowszechniane , u nich w sejmie siedzi syn dzialacza upa z wyższego stanowiska ( nazwiska nie pamiętam) oni uważają że to co ta swolocz robiła na kresach od 1939 do 1944 to jest w porządku, najlepiej to obrazuje niszczenie pomników i polskich instytucji przez Ukraińców na ukrainie .

Rozkoszniaczek

Bo edukacja u nich leży. Tak samo gdyby Rosjanie wiedzieli jaki Stalin był naprawdę, a nie jakim go pokazywały media i władza przez dziesięciolecia to by również na niego inaczej patrzyli.

A w polskim Sejmie siedzą donosiciele SB, aparatczycy i działacze PZPR i jej młodzieżówek. I cóż?

radekswak

Polacy tez niszczą pomniki ŻOŁNIERZY ARMII CZERWONEJ zapominając o tym ze to oni pokonali Hitlera i wyzwolili Polskę. Przypominam ze mimo umów z Francją i GB, Polska nie uzyskała ŻADNEJ pomocy we wrześniu 1939.
Gdyby Hitler nie zaatakował Francji dzisiaj pisalibyśmy po niemiecku. Inna sprawa to jak wyglądała Polska w latach 1945 – 1990. Ale kto pyta zwycięzców o zdanie!? Od XVII wieku Polska jest słaba i nigdy już nie będzie krajem z którym należy się na arenie europejskiej liczyć ( no może w piłkę nożna przez kilka najbliższych lat ) .

DobraPolska

Ukraina to taka Polska tylko tego jeszcze nie wiedzą

Flap123

ahahahahhahaahhahah nie porównuj nas słowian czystej krwi do tego mieszanego bydła najgorszego odpadu rusinów hahah smieszny jestes

Anonim

Wiesz, że kiedyś to Ukrainę miało Królestwo Polskię. Nie było takiego kraju jak Ukraina

Wkurzony Polak

I szerokość im życzę,wypad z Polski

sam se Polish

ja tam jestem za powrotem do RzeczyPospolitej Obojga Narodów 😉 jak byśmy połączyli siły to było by nas więcej niż niemców ;D

olo

Z kim chcesz łączyć siły, z banderowcami?

sam se Polish

daj se spokój tyle banderowców jest na Ukrainie co u nas narodowców – setne procenta populacji
jedni i drudzy byli by niezadowoleni ;D ale jeden wspólny naród miałby przed sobą świetlaną przyszłość

Flap123

no nie dokonca, bo u nich jest tego w ***** wiecej niz u nas, bo o dziwo u nich wiekszosc spoleczenstwa to nacjonalisci (i bardzo dobrze, popieram z jakiej racji mam *********** na inne spoleczenstwa i im sluzyc?) a w tych nacjonalistach duuuuuzo to banderowcy, zobacz sobie ich ukrainskiego fb, grupy, zdjecia z pochodów itd.

Svn

Ukraińcy mieli Banderę a my Burego – jeden pies.
Problem w tym że tak jak u nich są ludzie którzy uważają Banderę za bohatera tak w Polsce są ludzie którzy uważają Burego za bohatera i chcą mu pomniki stawiać :P.

XX

Rzeczpospolita Obojga Narodów to Polska i Litwa jak już coś.

robertunio

Zgadza sie. Litwa dala Polsce Ukraine w zamian za sojusz czyli unie bo dostawali straszne becki of ruskich I stracili ponad 1/3 terytorium a byloby tylko gorzej. Ukraine stala sie polska kolonia I byly tam powstania chyba z 6 az w koncu powstanie Chmielnickiego + inwazja Szwecji I Rosji ale I tak Ukraine zostala podzielona miedzy Polske I Rosie.