Ty masz Asa w rękawie, Ja mam Jokera w garażu ;)

Witajcie czołgiści,

Obiecałem wam recenzję dwóch nowych maszyn które zawitały w moim garażu dzięki uprzejmości my.com.

Postanowiłem więc z tej okazji przygotować dla was krótką recenzję obu maszyn znajdujących się w paczce.

Śmiesznie wyglądają prawda? Ale taki miał być cel. Paczka zwana “Odziałem Jokera” prezentuje się dość osobliwie. Biorąc pod uwagę grę w którą gramy wręcz komicznie.

Nie wszyscy lubią a tym bardziej zgadzają się z ideą re-skinów w tak wybujałej formie, głównie ze względu na fakt, iż poruszamy się czołgami bądź innymi pojazdami mającymi na celu destrukcję.

Los chciał żeby paczka pojawiła się w moim garażu zaraz po tym jak skończyłem oglądać świetny swoją drogą film “Suicide Squad” w którym Jared Letho wcielił się  w komiksowego Jokera.

Wracając jednak do gry. Macie przed sobą dwa pojazdy.

Pierwszy to V Tierowy Begleitpanzer 57

Większości z nas znany pod pseudonimem “BAGIETA”

Czołg lekki rewelacyjny przed jak i po Balansie 2.0, charakteryzuje się 20 pociskowym magazynkiem o sporej jak na pojazd wyposażony w automat alfie i penetracji. Wyposażony dodatkowo w 20 rakiet którymi na swoich tierach pozwalają nam dzielić i rządzić prawie na każdej mapie (pod warunkiem że jest z kim grać hehe ;)). Pojazd wyposażony w Sabrinę, farbę maskującą oraz dwie lornetki pozwala nam na likwidowanie swoich targetów z odpowiedniej odległości.

Jest szybki zwinny oraz mobilny kosztem jak sami się domyślacie pancerza. I to właśnie pancerz jest cechą wspólną obu tych maszyn.

BMD-4 co prawda jest pojazdem zwiadowczym jednak styl gry oraz jej forma będzie prawie, że identyczna.

Ze swojej strony pokusiłem się na identyczny zestaw retrofitów opierających się na farbie oraz lornetach. A dowództwo powierzyłem Sabrinie.

 

Tak jak już wspominałem na moim krótkim streamie, BMD-4 był jedną z moich ulubionych maszyn w Armored Warfare. Co prawda został trochę wykastrowany na potrzeby balansu 2.0 jednak tym samym jego tier został zmniejszony co w pewnym stopniu wyrównuje zmiany.

Czas na trochę suchych faktów z tabeli oraz oferta dzięki której możecie zostać posiadaczami jednej z tych maszyn bądź kompletu z dodatkowymi bonusami.

A na sam koniec zapoznajcie się z ofertą przygotowaną dla was przez my.com (kliknij obrazek).

W paczce znajduje się:

  • Czołg lekki premium 5 poziomu Begleitpanzer 57
  • BWP BMD-4 6 poziomu premium
  • 14 dni premium
  • 10 platynowych żetonów 12-godziennego wzmocnienia walecznej chwały (DARMOWY BONUS)
  • 10 platynowych 12-godzinnych żetonów wzmocnienia „Sława i szczęście” (DARMOWY BONUS)
  • 5 złotych skrzynek z łupami (DARMOWY BONUS)

Cena: 6475 złota

Uwaga!

  • Oferta obowiązuje do 15 czerwca 2017 roku o godzinie 16:00
  • Gracze, którzy mają już jeden lub obydwa pojazdy, otrzymają równowartość ich ceny w złocie

 

Aby zachować równowagę w opiniowaniu wrzucam wam materiał Spichrisa który przygotował dla was swój własny materiał. Miłego oglądania!

Źródło: https://aw.my.com/pl

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tankista

Po cholere robić takie rzeczy? Jak mnie to wku…. gram w wota i war thundera i czasem w aw bo interesuje się militariami i historią itp a te 3 gry widzę rywalizują ze sobą w kategorii kto zrobi bardziej durną premke i durne malowanie