Wargaming potwierdza nowy projekt na konsole

Wargaming.net oficjalnie potwierdził, że firma jest w trakcie tworzenia nowego dzieła na konsole. W tym poście Wargaming informuje, że pracują nad nowym tytułem na Xboxa One i PS4, a przy tej okazji szukają nowych pracowników – w tym Dyrektora Technicznego, Game Designer’a, dźwiękowców, a także wszelkiej maści programistów.

Czym ma być ten nowy projekt? World of Warships jest bardzo udanym tytułem studia, w związku z czym naturalnym są poszukiwania w tym kierunku. Wiele osób spodziewa się edycji gry na konsole. Drugą wskazówką jest chęć rozpoczęcia prac nad World of Warships Blitz, czyli grą na urządzenia mobilne, która już powstaje w studiu w Petersburgu. Co za tym idzie znacznie łatwiej byłoby zarządzać zespołem z jednego studia, gdy myślimy o konwersji gry na konsole czy urządzenia przenośne.

Jest też inna możliwość – World of Warplanes na konsole. Samoloty znacznie łatwiej byłoby przerobić na wersję konsolową, a dwa, że byłaby to szansa na ożywienie największej gry-porażki studia. Oczywiście to wszystko są tylko i wyłącznie spekulacje. Na oficjalne potwierdzenie musimy jeszcze troszkę poczekać.

Źródło: WoT Express

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kapusta :v

Mhmm czekałem na wiadomości o World of Warships i się doczekałem ;D