8,8 cm PAK 43 Jagdtiger w sklepie premium

Popularna Jadźka dostępna w sklepie premium 😉 Tradycyjnie, pojazd dostępny w trzech zestawach.

Jagdtiger w wersji 8.8 to jeden z najprzyjemniejszych czołgów premium na swoim poziomie, ponieważ łączy on wytrzymały pancerz z szybkostrzelnym działem. W zdolnych rękach ten niemiecki kolos będzie zadawać stałe ilości uszkodzeń i zarabiać spore kwoty kredytów.

  • Czołg + miejsce w garażu za 154,78 zł,
  • Czołg + miejsce w garażu + 8 500 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 252,31 zł,
  • Czołg + miejsce w garażu + 12 000 złota oraz 8 dodatkowych przedmiotów za 420,54 zł.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Tiger 131 lub inny z wcześniej zaprezentowanych pojazdów (Jagdtiger (H), etc.), może pojawić się w sprzedaży podczas Tankfest 2017. Projekty czołgów Buganova brane są pod uwagę jako pojazdy premium (KV-4). Wargaming zbiera dane na temat sowieckich HT z magazynkami, ale wcale nie oznacza to, że owe pojazdy pojawią się w naszej grze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gwardyjski

A kiedy Strv 81 (Szwedzki Centek)??? Pytam się ponieważ bardzo podoba mi się ta maszyna, a nie mam już na co pieniędzy wydawać w tej grze.

MumekPL

Aaaaaa…. Nie polecam. Jak by był na 6-7 tierze jak Tiger….. to może.

Pan.J

Up ma rację jg niedaje rady już (mam go)

Hehe

Super czołg… ale dwa lata temu przed tym nowym MM i nowymi czołgami. Życzę powodzenia z Type 4 Heavy, Mauschen’ami i Defenderami.

Oleynick

Teraz ten czołg nie ma sensu. DPM już nie ma znaczenia kiedy nie możesz liczyć na swój pancerz. Sporo moich znajomych wymieniło go na jakiegoś meda z okazji wymiany która była na serwerach niedawno.