“Słoneczna Dolina” wkrótce na Superteście

Dziś na Superteście WoT pojawi się przeprojektowana mapa “Sunny Valley”. Jest to jedna z dwóch lokacji, które pojawiły się w trybie Linia Frontu na Piaskownicy. By przyjemnie się grało każdemu z 60 graczy, mapy zostały odpowiednio powiększone do 1,2 x 1,2 km w przypadku Wielkiego Kanionu oraz 1,4 x 1,4 km w przypadku Sunny Valley. Poniżej przedstawiamy krótki przelot przez zmienioną mapę.

  1. Przeprojektowane miasto – czołgi ciężkie nie mogły w pełnej mierze realizować się w starej wersji mista, ponieważ składało się ono z małej liczby sektorów oraz dużych otwartych przestrzeni,
  2. Ograniczono dostęp do centralnej części mapy (zamku),
  3. Tej strefie brakowało zróżnicowania. Dodano elementy, które pozwolą na intensywną rozgrywkę w wymienionej części lokacji,
  4. Dopracowano miejsca respawnu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AdrianCzolg AKD

Zlepek kopalń,lini zygfryda i himla :p

szpadyzor46

kupujta ludzie kunta premium i dużo gulda i wincej czołguf premium bo to ********* gra która was ruch…w…d

w

a spierdlaja juz z tym spamem idioto

jojo

Za niedlugo nowe mapy sklepie premium

Oman

Hehe, dobre 🙂

jojo

Zaniedlugo nowe mapy trafia do sklepu premium.

xbotx

oni tylko usuwają mapki zamiast je naprawić i tak dostało ich kilka z dużej ilości a mnie te mapy już nudzą ciągle te same powinno być około 30 map to by wystarczyło.

Kali

WG nie rozumieć, że normalna człowieka chce nowa mapka, dla normalna bitwa?