Nadpływają nowe okręty

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JasioF

Nie ma Vanguarda – pewnie będzie Premium na 8 tierze (choć mógłby być spokojnie na 9 po przezbrojeniu w lepsze działa niż miał w realu – na te planowane).
I też się zgadzam, że powinni zamienić miejscami KGV i Nelsona.

ja

niepodziewaniem się nelsona tak wysoko obstawiałem 5-6 tier a Jerzego V widziałem na 8-9 ale co ja tam wiem

robertunio

Jestem strasznie zawiedziony. Lion I Conqueror to byly statki tej samej klasy ktore w zasadzie nie zaistnialy ale w grze jest pelno “papierowych” okretow ale HMS Vanguard istnial jako ostatni battleship Royal Navy – nie rozumiem dlaczego nie dali go na dyche.

RN

Może dlatego że miał działa jak Warspite z T6 i Hood z T7 – bardziej mnie dziwi że zamienili Nelsona i KGV miejscami. Nelson jest idealny na T7 jako odpowiednik Nagato i Colorado natomiast KGV to ósemka – rówieśnik Bismarck’a itd – owszem działa traktatowe ale ponoć jak wykazały testy na blachach zdjętych z wraku Tirpitz’a spokojnie starczały.

JS

Były nawet lepsze niż 380 niemieckie. Miały podobną a może nawet wyższą penetrację co one, ale pełna salwa burtowa z KGV była wagowo cięższa niż z Bismarcka. W sumie też się zdziwiłem, że KGV nie jest na VIII tierze. Po za tym brytole planowali je przezbroić na 380

tankista4

Chyba im się poważnie w głowach po*****o z tym Nelsonem na VIII tierze.

robertunio

Nelson chociaz plywal. Poszedl na zlom w ’49.

JS

Niby dlaczego? Pancernik jest młodszy od Amagiego i pomimo swoich wad był jednym z potężniejszych pancerników królewskiej floty. On idealnie pasuje na VIII tier i nigdzie indziej bym go nie widział.