Włosi w World of Tanks

Wczoraj na anglojęzycznym portalu pojawiła się informacja o utworzeniu Włoskiego oddziału. Wargaming zastrzegł znaki towarowe, stworzył profil w serwisie społecznościowym Twitter (KLIK) i co najważniejsze, zatrudnił Community Coordinator dla tamtego regionu. Na oficjalnym forum gry stworzono specjalną sekcję dla Włochów i wszystkie aktualności oraz nowości publikowane są w ich języku.

Analogiczne zmiany zaszły w portalu i Dziale Obsługi Klienta World of Tanks, które również zostały przystosowane pod makaroniarzy.

Dla przypomnienia – prawie rok temu, podobna akcja miała miejsce w Polsce, podczas której przedstawiono polskie pojazdy i wszystkie atrybuty linii (załogę, napisy i emblematy).

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jollek

***** mać ja żądam pierwsze POLSKIEGO DRZEWKA ! ! !

marcysiek

mówiłem ze następne będzie włoskie to mi ludzie pisali “ta, ciekawe co by dali na wyższe tier, to już predzej polskie wejdzie” i proszę – macie

szpadyzor46

kupujta ludzie kunta premium i dużo golda i wincej czołguf premium bo to ********* gra która was ruch…w…d

rch

No cóż walka o klienta się zaczął War thunder wprowadziło Włoskie drzewko to jest wysyp włochów w grze,a w WoT pewnie ubyło to trzeba włoskie czołgi wprowadzić

Anonimowo

Dawać Polskie drzewko

MumekPL

Hahahahaha!!! I tak nas znowu wy……li !!! Brawo WG !!! I tak w kółko, jak mniej nas zacznie grać to znowu “pokażą marchewkę” w postaci “Polskiego drzewka” i tak w kółko…..

rolnik59

ale włoszki brzydkie !!!jak noc

Neoros

A więc włoskie drzewko soon…

Ziqe

Pewnie szybciej niz polskie ;/.