T92 LT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AKS

W tytule niby nowy czołg, jedno jego zdjęcie, ale poza tym ani w treści nie ma o nim słowa, tylko jakiś bełkot, ani na drugim zdjęciu go nie ma… Stronka upada?

szpadyzor46

kupujta ludzie kunta premium i dużo golda i wincej czołguf premium bo to ********* gra która was ruch…w…d

LaćKacapów

Eee… chodzi o to że na superteście znów testują kolejną premkę (T92LT) i że zwykle wszystkie wotowskie strony się ekscytują ale w przeciągu miesiąca już tyle artykułów o premkach z supertestu było że nie ma co się ekscytować? O to chodzi? Sam nie wiem, sens artykułu może jest zbyt głęboko abym go odkrył.

Anonimowo

kupił bym do szkolenia załogi 🙂

Aio

Trochę nie rozumiem sensu artykułu, o co chodzi?

ko

szkoda że t92LT nie jest po t 71 jako 8 tier a zrobią z niego następną premke

Xee

Nie wiem co autor miał na myśli. Ale T92 kupię bez zastanowienia, bo wygląda genialnie.

Verano9

Tak , zamiast kupić sobie rower albo coś sensownego i isc gdzieś ze znajomymi to wyj…b pieniądze na piksele.

rolnik59

mój prosty umysł nie ogarnął tych wysublimowanych wyżyn komizmu

Czosnek na maśle

Na 20 czołgów tylko 3 to regularne pojazdy..? Wiesz, że WoT to “Free”2Play, nikt NIE MUSI wydawać ani złotówki, rubla czy franka na tę grę a amunicja PREMIUM? Nikt nie musi z niej korzystać! Wystarczy objechać czołg z flanki i możesz być BOGIEM (spróbuj T-34-3 albo persem objechać Mauschena…). A tak poza tym to Paytriot, Chrysler i Defender to czołgi, które są tylko odrobine słabsze od swoich wymaksowanych odpowiedników z drzewka, kazdy VI tier może je pojechać 🙂

Tomek

Tee mądrala, dawaj tymi twoimi VI tkami, na mojego Defendera, gdzie się umawiamy, umiesz grać kilkoma jednocześnie, czy poprosisz kolegów z podstawówki o pomoc ?

Solonaryba

Tomek brawo dla ciebie.
Po twoim poście zrozumiałem, że dzięki defenderowi każdy może grać na vi a nawet viii tierach.
Żeby nie dublować postów, od 1,5 roku nie kupuję premki w wocie. A po ostatnich zmianach przeszedłem do wt. I jak narazie nie żałuję.
Jak w wocie stworzą serwer bez złota, super apteczek i innych duperszmitów to pomyślę o powrocie.

kitson

Ty tak na serio Tomek czy zartujesz? bo nie potrafie w tym momencie wylapac tej delikatnej granicy miedzy zartem a powaga…

Gwardyjski

Taki cwany jesteś z tym swoim Defenderem??? Ja wystawie Skode VTU i “zjadę” Ciebie bez problemu, przynajmniej tak mówił ostatnio ktoś z WG że tak potrafi, a że ja nie czuję się gorszy od takiego pracownika WG to też tak pewnie umiem 😀