2 czerwca mała aktualizacja

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jojo

MM *********…….li w ostatniej skorce mialo wyrzucac po rowno ciezkich medow td a tu bania po 1 stronie 5 ciezkich 10 tieru a po 2 stronie 3 medy 10 tieru i inne smieszne czolgi. Gdzie te wspaniale MM

tomekrip

Walą mnie mody, mogą wyrzucić je całkowicie. Niech lepiej naprawią to co ******* ostatnio a mikanowicie MM. Grając przez ostatnie 2 dni Rudym i strv m42 czyli 6 tierem na 20 bitew jedno losowanie na 7 tier, reszta na 8 ani razu na topce, gdzie tutaj sens i logika – jak żyć !!!

sonic

Jak pisze do nich tickety o mm, to śpiewka ciągle taka sama. wiemy ze mm może być frustrujący, ja też jestem graczem bla bla bla. MM działa poprawnie.

Mafix

Dzisiaj też jakaś mikro aktualizacja wyszła o.O

Ciekawy

Nobo po co dać programistom czas na przeniesienie się na stronę lub znalezienie innego sposobu. WG pokazało że ma gdzieś opinie CC a teraz doszło do tego lekceważenie moderów

Znafca

Wszystkie mody powinny znikać lub zostać objęte kontrolą przez samo WG. Dodatkowo dostęp do pamięci zajmowanej przez grę też powinien być stale monitorowany co by cziterzy nie odpalali Tundr z EXE’ka. Fakt, że mody to przedłużenie życia produktu, ale to też ma swoje gorsze oblicze. Zapewne WG dąży do kontroli zainstalowanych modyfikacji by uczciwi gracze walczyli na uczciwych zasadach, a oszuści – stali się uczciwi.

inny

Wszystko fajnie, tylko mogli by o tym poinformować tydzień przed aby każdy twórca mógł skonfigurować swoje mody pod nowe foldery docelowe i wrzucić na platformę wota.
Na ich stronie nie ma nic o tym mowy, jedynie dzięki @Rykoszet.info programiści od modów się o tym dowiedzieli. I pomyśl sobie tak, jesteś takim programistą modów, dowiadujesz się o tym o 21 dzisiaj a jutro o 6 wchodzi aktualizacja, jeśli nie chcesz zawieść swoich użytkowników to musisz poświęcić całą noc aby na rano o 6 ludzie którzy będą grali mogli mieć twoje aktualne mody, np. XVM, mogę się założyć że już rano będzie nowa wersja, programiści nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia, czyli całą noc będą pracowali, wedłóg ciebie to sprawiedliwe? zamiast dać tydzień na przygotowanie?

wuteasuwatelikacz

Tylko, że moderzy to przede wszystkim fani, co wiąże się z tym, że nie będą robić na już, bo to nie jest ich główne źródło dochodów.

Znafca

O zmianie sposobu dystrybucji i instalacji modów było mówione od dawna. Więc kto chciał ten mógł się już odpowiednio przygotować. Ponadto wydaje mi się, że wystarczy po prostu przerzucić pliki z res_mods do mods i po problemie. No i zapewne na stronie dla deweloperów też było o tym wspominane.