SirFoch – oświadczenia WG

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lowe

Niestety widać jaka społeczność gra w WoT, jeżeli broni takiego hama i prostaka. Jeżeli publikuje na YT takie treści, rodzice dzieci które słuchają takich rzeczy powinny pozwać YT, WG że na to zezwala i twórcę filmu. To jest skandal, ale jeszcze większy, że impitenci intelektualni nie widzą nic w tym złego. Jeżeli samemu jest się prostakiem,to zachowanie innego prostaka nie będzie mu przeszkadzać. Szczególnie, że wypowiedzi jak u dziecka wychowanego na ulicy albo w poprawczaku, już nie mówiąc o tym że kryminaliści się tak wypowiadają albo psychicznie chorzy

Czosnek na maśle

ból ****? Chyba tak. Heh czepiasz się youtubera jakbyś nigdy w WoTa nie grał i nie czytał czatu… Takiej mowy nienawiści nie ma nawet u sirFocha. Eee sorry ale dzieci grały w tę grę kiedy można było czatować między drużynami… wiesz co się wtedy działo? Pamiętasz tą falę hejtu w niemal każdej bitwie? Uważasz, że dziecko tego nie czyta?

Wiem, że jesteś trollem ale lecz się. I przestań być naiwny. Prostaku

szumi80

jesli boisz sie takich tresci to lepiej odlacz sie od sieci po nie daj boze jeszcze jakies tresci pornograficzne zobaczysz, spokojnie posluchaj radia albo lepiej nie tam tez uslyszysz takie slowa nie wiem co Ci poradzic schowaj sie w ziemiance 😀

Lowe

Osobiście jeżeli widzę w grze osobę, która używa wulgaryzmów zgłaszam zawsze. Jeżeli u mnie w klanie ktokolwiek przy mnie używa wulgaryzmów, nie rozmawiam z taką osobą, chyba że wykaże skruchę. Jestem dorosły i nie lubię hołoty. Z domu wyniosłem czym jest kultura osobista. Umiem dyskutować, kłócić się, czy krytykować bez używania kolokwialnych wulgaryzmów. Skoro Wam to odpowiada to jest mi przykro. Ja na szczęście w szkole zostałem dobrze wyedukowany w znajomości języka polskiego. Rozumiem, że w tym kraju komuna wyniszczyła inteligencje, bo inteligentni ludzie nie marnują czasu na takie gry, ale jednak od czasu do czasu zdarzy się.

Jeb*ć WG

“jego filmy zawierają mowę nienawiści i homofobiczne wypowiedzi” WG… w doope sobie wsadźcie waszą poprawność polityczną. Przesiąknęliście już lewackim sposobem myślenia i zaczynacie stosować cenzurę. Jeb*ć was i poprawność polityczną.

lumia

Pewnie, że kasa przestała się zgadzać, widać to zwłaszcza po ilości czołgów Chrysler w bitwach 🙂

007

Ale niektórzy zazdroszczą tej kasy WG.

serb2

Co kasa wam się przestała zgadzać . ?