Test techniczny wersji 0.6.6 – WoWs

Chcecie zobaczyć jako pierwsi jak wyglądają scenariusze w walkach z botami? Zapraszamy do dołaczenia do testów technicznych.

Aktualizacja 0.6.6 pojawi się wkrótce, a wraz z nią nadchodzi jedna z ważniejszych nowości roku 2017, czyli scenariusze. Generalnie, scenariusze to nowy rodzaj bitew który przynosi ze sobą Operacje – nowy tryb gry, w którym możecie walczyć z przyjaciółmi lub losowymi graczami przeciwko botom. Ten mod przyniesie ze sobą nowe rodzaje mechaniki gry, nowe wydarzenia i osiągnięcia.

Ponieważ jest to jedna z większych rzeczy jakie szykujemy na 2017 chcemy mieć pewność, że wszystko działa jak w zegarku – dlatego zdecydowaliśmy się powołać nowy etap testów pomiędzy Supertestami i właściwym Testem Publicznym, jak przy poprzednich aktualizacjach. Ten nowy etap to test Techniczny i ma inne cele, niż zwykły Test Publiczny.

Celem jest sprawdzenie ustawień serwera gry i upewnienie się, że duża ilość nowości nie wpłynie na jego wydajność. To zaś oznacza, że uczestnicy testu mogą zetknąć się z problemami z wydajnością lub sporą ilością bugów. Po teście technicznym aktualizacja 0.6.6 będzie oddana do testów publicznych, jak zazwyczaj. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy w trakcie Testów Publicznych będziemy mogli skupić się na balansie Operacji oraz pomniejszych kwestiach.

Czy chcecie pomóc w rozwoju gry i jako pierwsi doświadczyć nowego trybu? Oto co powinniście zrobić:

  • Aby wziąć udział w teście technicznym, musicie najpierw ściągnąć klienta Testu Publicznego. Aby go ściągnąć i zainstalować, kliknijcie TUTAJ. Jeśli już macie dostęp do testu publicznego, wystarczy go zaktualizować po odpaleniu launchera. Patch już powinien być dostępny do ściągnięcia.
  • Do korzystania z Testu Technicznego potrzebne będzie to samo hasło i nick, co przy korzystaniu z publicznego serwera testowego. Jeśli nie macie konta na serwerze testowym, kliknijcie TUTAJ, aby je założyć.
  • Test Techniczny potrwa od 22 maja, 18:00 czasu polskiego do 23 maja do godziny 18:00.
  • Waszym celem w trakcie testu technicznego będzie rozegranie bitwy w Scenariuszu przy pomocy jednego z właściwych okrętów ( poziomu V )
  • W trakcie uczestniczenia w teście możecie zetknąć się z problemami z wydajnością, czy różnymi babolami, takimi jak długi czas odpowiedzi serwera, ‘teleportacja’ okrętów i temu podobne. Bardzo prosimy o zgłaszanie wszystkich błędów TUTAJ.
  • Czekamy na Wasze opinie o nowym trybie! Możecie (ba, powinniście!) zgłaszać je TUTAJ.
  • W czasie Testów Technicznych, na Waszych kontach testowych pojawią się okręty V poziomu, możliwość szybszego odkrycia okrętów wyższych poziomów, sygnały, 30,000 dublonów, pół miliarda kasy oraz inne dobra.
  • Test Techniczny w żaden sposób NIE zastępuje testów publicznych, które nastąpią po ujego zakończeniu. Jeśli chcecie uczestniczyć w Teście Publicznym – będziecie mieć taką możliwość. O dokładnej dacie oraz warunkach poinformujemy w późniejszym terminie. Oczekujcie więcej wiadomości!

    Dzięki za uczestnictwo w rozwoju gry i do zobaczenia w ramach Operacji!

forum.worldofwarships.eu

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments