Chrysler GF – trailer

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anonim

A ja się pytam gdzie buffa dla t69 i perszinga który stracił na wejściu patryjota

DarthAJ

Plusy ujemne?

Tanker_738

A gdzie jest buff dla ruskich śmieciowych czołgów premium z obciętym MM (KW-5, IS-6)
i chińczyków (Type 59, T-34-3)
T-54 first prototype też jest do kitu

Kk2

Nie zapominajmy o lipnym Wz-111, którego WIELKA dolna płyta jest przebijana przez wszystkie 6 tiery, garnki na wierzy są olbrzymie, a działo pomimo niby buffa sieje kalafiorami! A jeśli nawet trafisz to losowe 175 mm peny nie starcza na masę czołgów z którymi musisz walczyć przodem, bo jesteś HTkiem.
Nie wspominając o ostatnich OP premkach, z którymi nie masz żadnych szans! Taki patriot, liberte…

Kolejna sprawa FV4202, pociski zadają 230 dmg, a kosztują 680 kredytów, gdzie taki T26E5 ma wyższą penę 230 mm zadaje 240 dmg i jego pociski kosztują 250 kredytów…
Działo FV4202 pomimo dobrej celności na papierze z bardzo dobrą załogą i przy pełnym skupieniu sieje takimi kalafiorami że absolutnie nie ma co liczyć na działo.

RNG (Regulator Naginania Gry) ostatnio przesadza z nietrafionymi strzałami, również brak penetracji stał się nagminny, co przekłada się na wyższe koszta bitew, a więc niejako zmusza ludzi do kupowania premium, lub nowszych prem tanków z power creepem.

Porównajmy również zarobki czołgów premium, bez konta premium jakieś 2 lata do tyłu czy wcześniej, a obecnie, potwórki są dostępne wystarczy sprawdzić ile kredytów dostawało się za jaki dmg i jaki spot, a jak to wygląda obecnie…

Ogólnie gra zmierza w co raz gorszą stronę, a zachłanność WG przerasta zdrowy rozsądek, co sporo ludzi odrzuca od gry!