Chamskie zachowania graczy – PS4 & Xbox ONE

I MoLaR I

Weteran pól bitewnych na konsolach. Gram w WoT w edycji konsolowej od samej premiery. Swoją wiedzę na temat gry i broni pancernej z okresu II WŚ, staram się przekazać poprzez artykuły oraz filmy na YouTube.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kanapka123

World Of Trolls na konsoli ?

Kk2

Czy to nie dziwne że gra jest pokazana nie od początku, a dopiero od momentu kiedy to drugi gracz robi takie numery?!
Dlaczego bitwa nie jest pokazana od początku, czyżby ktoś nie chciał pokazać czegoś?
Już nie raz się spotkałem z takimi płaczkami którzy to sami wypychają pod wroga czy to typowo na złość, lub żeby później mieć dobrze ustawiony wrak za którym będą migli się kryć i strzelać…

warsawbear

Już Rykoszet nie ma co pokazywać? Żenada

sonic

Film od początku pokażcie, a nie sprowokować kogoś i pokazywać. Sam tak chamów uczę gry. Nie ma tak, że ktoś mnie wypchnie z miejscówki, a później będzie grał jakby nigdy nic. Proste, że już nie pogra. Ja tu nie widzę wypychania z miejscówki. Pewnie autor filmu wypychał i płacze, że mu ktoś po tym chamstwie nie daje grać i dobrze. Szmatę i chama tak tylko nauczysz zachowania.

maszynypancerne

No, znalazł się kolejny tworzący teorie, albo jesteś głupi albo udajesz, jest wielu takich i akurat autor filmu nie jest dzieckiem które bawi wypyachnie i blokowanie innych graczy, no ale jak ktoś nawet nie odczytuje nawet logiką końcowych liter to o czym rozmawiać.

zygmunt65

a jacie błagam wywal konsole