9.19 – dźwięki, VK 72.01 (K) i atuty

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ZabijSię

Nie wiem czy tylko ja mam taki problem ale po naprawieniu gąsienicy trzymając cały czas wciśnięty klawisz ruchu (WSAD) czołg się nie porusza lecz dopiero po odpuszczeniu i ponownym wciśnięciu rusza, w obecnej aktualizacji cały czas trzymając wciśnięty klawisz ruchu podczas naprawy gąsienicy po jej naprawieniu czołg rusza a na teście trzeba puścić klawisz i go ponownie wcisnąć.

Truth is God

Ja mam francuskie i amerykańskie żeńskie załogi bo są najładniejsze:)

Wujo_Samo_Zlo

Na AMX50B mam dziewczynki 6 perków, Leopard 1 tak samo tylko, że troche slabsze bo 4 perki. Zresztą co to za różnica czy załoga będzie męska czy żeńska? Swoją drogą bardzo dobry pomysł z mieszanymi załogami.

M1chaLL

“W wersji 9.19 czołg VK 72.01 (K) otrzymuje dodatkowe wyposażenie w postaci zapasowych gąsienic i karabinu przeciwlotniczego. Powinno to podkreślić wyjątkowość czołgu-nagrody przyznawanego za celujące wyniki podczas wydarzeń na mapie globalnej.”

HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA
Karabin pełniący tylko funkcję wizualną oraz kilka ogniw gąsienic dających ok 20mm pancerza w miejscu, w które i tak nikt nie celuje. WG przebiło wszystkie swoje wcześniejsze krzywe akcje i teksty.

PolakBezDrzewkaPolakZły

nie
nic nie pobije
OBIECANEGO Polskiego drzewka

Anonimowo

jam mam na ob260 zeniska zaloge

Kanapka123

Jestem ciekaw kto ma damską załogę na X tierach . Bo chyba niewielu …
Jak oni chcą testować żeńskie komunikaty jak nie ma jak ? 😐

Anonimowo

Niewielu? Ja mam wszystko na X tierach…

Kebab

eeee ja mam na dwóch pojazdach :p

buli007

Ja mam kobietki na 2 dyszkach

Mister_Who

Ja mam 12 załogantek na X – 6 na Type 5 Heavy i na Mausie 😛