Zmiany w czołgach lekkich: Chiny

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wujo_Samo_Zlo

W tym miejscu pojawiają się moje dwa pytania.
1. Jezeli w linii chińskiej wszystko pozostaje bez zmian i nastąpi tylko jej wydłużenie poprzez dodanie 2 pojazdów to czy analogicznie jak w innych liniach wolne doświadczenie zgromadzone na WZ-132 wciąż na nim pozostanie i będę mógł odkryć IX tier? Czy moze dostaniemy go od razu mając zbadaną VIII?
2. Co będzie w sytuacji gdy np na M41 walker bulldog miałem wykupiony kamuflaż za gold a samego czołgu nie posiadam juz w garażu? Dostanę rekompensatę czy kamuflaż bedzie po prostu dostępny do założenia?

anonim

9 poziomu nie dostaniemy tylko inne linie więc z tego ekspa co masz uzbierane bendziesz musiał normalnie odblokować wz 132A i go kupić a co do buldoga to chyba usuną ten kamuflaż i dadzą ci kasę

anonim

śmiech (WZ-132 (poziom VIII) został zmieniony tak, aby zwiększyć jego skuteczność bojową w starciach bezpośrednich). chyba szybkość zgonu następnie (.Doskonałe parametry działa pozwalają mu wnosić spory wkład w działania drużyny, a przyzwoita dynamika w połączeniu z jego niewielkim rozmiarem zmieniają go w niewidzialnego drapieżnika uderzającego przeciwników tam, gdzie się tego najmniej spodziewają).Tak przyzwoite parametry armaty miał przed zmianą teraz to jest syf a spot zniszczyli mi na nim armatę bym przebolał ale zasięg widzenia nie teraz to czołgi średnie będą spotować a czołgi lekkie kampić bo po co spotować