9.18 – ogólne zmiany dział samobieżnych

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yoda

Mogą sobie za przeproszeniem w buty włożyć całe to ogłuszenie i zmiany w artylerii ani artylerzysta przyjemności z gry miał nie będzie ani ktoś kto będzie obrywał ogłuszeniem, będę cały czas to powtarzał ograniczyć ilość spg w bitwach i zostawić spg tak jak jest teraz a to co zrobili z LT zostawię bez komentarza bo to jakaś parodia

...

A co będzie z lefhem?

jajek92

ehh dograć tylko te dni premium które zostały i rzucić tą grę w kont bo nie będzie się dało teraz grać jakimś powolnym czołgiem bo aby będzie ogłuszenie i czoł będzie jechał jeszcze wolniej. Nie widzę sensu tej zmiany przez WG

Buszujacy_W_Jęczmieniu

Jak czytam ten płacz wotowskich nieud… że po co arta, usunąć ja itd. To normalnie płakać mi się chcę, jak się nie podoba to zaprzestańcie grać, skoro całe życie płaczecie jak się na otwartych pozycjach odsłaniacie dla artylerzystów, a zapewne 90% waszej gry, to właśnie tak wygląda i potem się zastanawiacie, skąd ta arta jeb… Płakaliście, że arta zdjęła na strzał jakieś gówienko, bez pancerza, albo że dobrze trafiła w ciężki, to teraz będziecie ryczeć u mamusi, że od dwóch, czy trzech ogłuszenia dostaniecie i szybciej 3x skończycie swój marny żywot w grze. Pozdro płaczki!

Lowe

Co za niedorzeczność, aby płacić tylko 3k kredytów za wielokrotne wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych. Będziemy usilnie raportować do WG, aby koszt materiałów był wyższy i płatny od każdego użycia. To już naprawdę jest absurdalne.

.

Brawo wg! Zamiast buffa dla najsłabszej klasy to dajecie nerf, nie no zajebioza!

xTANKER_PL

Hmm…
„postanowiliśmy uniemożliwić działom samobieżnym tworzenie i dołączanie do dynamicznych i standardowych plutonów.”

DS-14: Część drużyny, część okrętu! (osobista/pluton)
„[…] Ogłuszenia i uszkodzenia spowodowane przez członków Twojego plutonu również się liczą.”

aaa

moga byc 2 arty i lait

Anonimowo

Powinny być mniejsze kary do czasu przeładowania bo 50% to za dużo, czołg będzie niezdatny do walki w tym czasie :/
Tym bardziej, że chwilę później znów clicker może trafić nas i znów ogłuszyć…

rolnik59

wg już powiedziało że jak te zmiany się nie sprawdzą to arte usuną !!!
oby tak było oby te zmiany były całkowicie niegrywalne !!! !!!!

Lowe

„artyleria jest częścią gry. Potrzebuje tylko całkowitej przeróbki, by pomóc jej utrzymać swoje zasłużone miejsce w drużynie i na polu bitwy.”
Powiedzieli, ale nie zrobią tego na 100%. Powiedzieli tak, aby ryczące dzieci z gimnazjum uspokoić, bo od ich bełkotu WG ma już dosyć, ale Arta nie zniknie, bo jest integralną częścią gry. WoT wzoruje się na polu walki u schyłku IIWŚ, gdzie artyleria odgrywała znaczną rolę

Bruno

Lowe
Rolą arty w 2 WŚ nie było strzelanie do pojedynczych czołgów albo jeżdżących lightów i to z odległości kilkuset metrów, tylko ostrzeliwanie z odległości wielu kilometrów pozycji wroga, skupisk broniących się pojazdów, miast, umocnień itp. Nikt w arcie nie widział z lotu ptaka pola bitwy i nie strzelał do jadących kilkadziesiąt na godzinę czołgów… skoro wzorują się na 2WŚ to powinni właśnie te pojazdy usunąć z gry aby była bardziej „realistyczna”. Wprowadzenie tego ogłuszenia daje choć namiastkę prawdziwej roli arty, bo ostrzeliwuje ona obszary terenu, uszkadzając odłamkami wszystko dookoła.

asda

oby, oby…

Sheyki

Gdyby po odbębnieniu tych 30s stuna na bitwę więcej się tego nie dostawało to może byłoby do przeżycia… Ale w tej formie czerwono-żółte dzieci będą pastwić się nad lepszymi graczami, a wszyscy nad Polakami.

A wystarczyło dodać przycisk „bitwy bez arty” i przekonać się ile osób woli, aby je usunięto zamiast „rebalansowania”.

xTANKER_PL

Hmm…
„postanowiliśmy uniemożliwić działom samobieżnym tworzenie i dołączanie do dynamicznych i standardowych plutonów.”

DS-14: Część drużyny, część okrętu! (osobista/pluton)
„[…] Ogłuszenia i uszkodzenia spowodowane przez członków Twojego plutonu również się liczą.”

Bruno

jemu chodziło o to, że teraz taki pomidor będzie strzelał na mordownię co 30 sekund i ogłuszał wszystkich dookoła, nieważne czy trafi czy nie i tak spije śmietankę za dmg robiony przez dobrych graczy z pierwszej linii. teraz już nawet może trzymać palce obu rąk w du*ie i klikać sobie nosem.

Kuba

… dokładnie
… zapewne WG zacznie sprzedawać niedługo własną myszkę. myszka będzie sterowana głosem – komenda … „****** gdzieś!” – dostępna będzie wersja uproszczona bez możliwości przesuwania dla dzieci od lat 3