Czołgi, których nie ma na PC, cz.II – PS4 & Xbox ONE

Po opublikowaniu ostatniego artykułu, odnośnie Czołgów, których nie ma na PC, pojawiły się komentarze odnośnie tego, aby przedstawić wszystkie tzw. “Perełki konsolowe”. I otóż jest! Kolejna część. Teraz wymienimy wszystkie czołgi, których nie znajdziecie na PC 🙂

Zaczniemy od modyfikacji (wizualnej) czołgu T7 Combat Car. Listę otwiera Python T7 Combat Car, następnymi są: Kraken T7 Combat Car, Viper T7 Combat Car, Fox T7 Combat Car oraz Hornet T7 Combat Car. Czym różnią się te pojazdy od oryginału? Niczym, jedynie oryginalnym malowaniem. Każdy pojazd ma inne barwy. Jest ich razem 7, jeden na każdy dzień tygodnia 😉 Pojazdy w ekskluzywnych malowaniach można czasami zakupić w specjalnie przygotowanych zestawach w sklepie premium. Za wyjątkiem Python T7 Combat Car, który jest dostępny za darmo dla graczy zaczynających swoją przygodę w WoT Console. Pojazdy przedstawione na zdjęciu, występują w takiej kolejności jak wyżej.

vehicles

Kolejnym czołg na tej liście, będzie M41B Brazilian Bulldog. Tutaj trochę historii związanej z tym pojazdem: Brazylijska modernizacja czołgu Walker Bulldog, wykonana przez firmę Bernardini z Sao Paulo, zwiększająca siłę ognia przez zastąpienie oryginalnego działa kal. 76mm nowym, Ca76/90 M32 BR kal. 90mm. By zwiększyć maksymalną prędkość, pierwotny silnik benzynowy został zamieniony na brazylijski, ośmiocylindrowy silnik diesela, a skrzynia biegów czołgu została ulepszona.

Bez tytułu

Następnym pojazdem jest Vanquisher Sentinel  AC I. Czołg nie różni się niczym od swojego odpowiednika z PC, jedynie unikatowym malowaniem. Gracze mieli okazję zdobyć ten pojazd za darmo podczas specjalnego wydarzenia “Pancerne szaleństwo”.

branded_sentinel-aci_2

Dalej mamy pojazd FV201 (A45)  Black Edytion. Postanowiłem umieścić pojazd na liście ze względu na jego czarne malowanie (na PC występuje bez kamuflażu).

a_black

Następnie mamy istną legendę. Czołg, którego jedni opłakują, a inni świętują wycofanie z gry (PC). Jest to T-50-2!!! Pojazd nie sieje już takiego spustoszenia jak kiedyś, jednak w rękach doświadczonego gracza potrafi czynić cuda!

c_t502_branded

Następnym pojazdem jest Bogatyr KV-220-2. Czołg nie trafił jeszcze na sklepowe półki. Konsolowcy czekają tylko na możliwość jego kupna 🙂

R38_KV-220_CIS

Kolejnym pojazdem jest istna legenda graczy z PC. Nie jest to może aż tak opłakiwany pojazd, ale nie jeden gracz chętnie zasiadł by ponownie za jego sterami – WT auf E 100. Tak drodzy czytelnicy, na konsolach WT ma dalej 6 pocisków i 2200 HP! (Grille 15 i WT występują w jednym drzewku)

14e097c4-7235-491f-a429-f44ce3ab300d (1)

Teraz kolej na pojazdy ze specjalnych eventów. Niektóre nawet kilkukrotnie przewijały się przez garaże graczy!

Zacznijmy od pojazdu, który pojawił się już 3-krotnie! Jest nim M24 Lunar Chaffe. Nie strzela zwykłymi pociskami, a laserem! Poruszał się po polach bitew, nie tylko Księżyca, ale nawet Marsa! Poniżej kilka zdjęć z minionego wydarzenia 😉

Pierwszy debiut Lunara odbył się na konsoli Xbox 360

WoT_Xbox_360_Edition_Lunar_Mode_Image_048

lunarep3_3_3472x

W ostatnim evencie Lunar podbił Marsa!

branded_marsmode3

Kolejno zabawka, która pojawiła się już dwukrotnie! Tym pojazdem jest Zabawkowy czołg. Czym się charakteryzuje? Strzela przyssawkami, porusza się na czterech kółkach i walczy na niezwykle trudnym terenie, jakim jest dywan i masa prezentów umieszczonych pod choinką 😉

toytankmode_1260x708

Kolejnym pojazdem jest Zjawa. Czołg ten pojawił się w grze już dwa razy. Można nim pograć podczas Halloween. Czołg wyróżnia się tym, że jest przezroczysty, co z kolei umożliwia podgląd załogantów. Tak w zasadzie ich szkielety 😛 Pojazd jest niewiarygodnie szybki i strzela Ekto plazmą!

g_monstermashtanks

Ostatnim pojazdem eventowym, który pojawił się w WoT Console, jest Mark I! Czołg, od którego wszystko się zaczęło. To ten pojazd zapoczątkował budowę i rozwój broni pancernej. Jak dotąd, czołg pojawił się tylko raz podczas jego 100 rocznicy.

lJCJT4HpAV0

To jak na razie wszystkie pojazdy, których nie ma na PC. Chciałbym zaznaczyć, iż niektóre z nich są tylko kolorystycznymi modyfikacjami, a w standardowej wersji znajdują się na PC.

I MoLaR I

Weteran pól bitewnych na konsolach. Gram w WoT w edycji konsolowej od samej premiery. Swoją wiedzę na temat gry i broni pancernej z okresu II WŚ, staram się przekazać poprzez artykuły oraz filmy na YouTube.

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cebulowy Ciul

Dokładnie. Osobiście nie lubię tego typu malowanek.

kiero1942

Jeszcze brakuje brytyjskiego hevika Chieftaina Mk.6 . Swoją drogą, ciekawe kiedy w końcu dodadzą go na PC.

Pan Kadłubek

AC I Sentinel RÓŻNI się od tego z PC czasem skupiania 1,9 vs 2,7 s

Kamil

Cikonsolowcy to kolorownki mają jak dzieci 🙂

maszynypancerne

Poważnie? A wiesz że pomysły z konsoli trafiają na PC? Więc spodziewaj się takich malowanek i na PC, swoją drogą ciekawe ilu takich malkontentów zakupi te kolorowanki.

ja

dzięki za uzupełnienie poprzedniego artykułu