Test publiczny 9.18 – trzeci test

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

26 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krol
OS3_MO

W kwestii Bulldoga – co to za pokrętne argumenty, że skoro MM +/- 2 to zabrali mu 4 pociski z magazynka ? Przecież będzie na Tier VIII więc ten niby zmieniony MM to dla niego jeden “wafel” bo i tak będzie losował do X tieru ????

Niestety, bulldog is dead jak to stwierdzili inni (w tym Robcio) …..

Pytający

A kiedy będzie ta aktualizacja

Fat

Według mnie niema co zmieniać w latach szczególnie w wz 132 niech zostanie taki jaki jest teraz a medy powinny stracić zasięg widzenia albo niech zrobią tak by spot robiły tylko laty ciężkie niech mają punkty z odbijania a medy za sparcię ciężkich a arta za ogłuszanie

Pixel

A co z przejściem z t-54 ltwt do t-54?
Skandal…

MrPL5

dosaniesz xp na Vlll i będziesz mógł odblokować

Kalessin

Lajty mają stopować tymczasem mają gorszy zasięg widzenia niż czołgi średnie. WG, bo logika jest dla kretynów

L

Właśnie o to chodzi, LT ma być spoterem w pierwszej linii, a nie kryć się za TD. TO jest logika. Musisz być bliżej wroga, twój atut to szybkość i zwinność… Logiczne prawda?

Kalessin

Nie, bo pierwszy lepszy med z optyką cię wyspotuje, a czołgi motające kartoflami z prędkością 1000m/s ++ (czyli każdy apcr) bez problemu ustrzeli takiego lajta. To jest chora logika uprawiana przez WG, a wiele baranków jeszcze podskakuje i klaszcze im do taktu. Najmniej HP, “najmniejszy” zasięg widzenia, zero pancerza, a o DPM i penetracji to nawet nie wspomnę. Niektóre LT będą się nawet wolniej zbierały od średniaków… Teoretycznie jest jeszcze prędkość… ale samą prędkością bitwy się nie wygrywa.

Arzesz

Zwiększają ilość ammo dla multich i innych pajaców co lightami całą bitwę snajpią, a spota wystrzegają się jak ognia, no bo przecież można za szybko zginąć i obniżyć wn8 :v

DólBupy

Ta a te wysokie WR mają tylko dlatego, że żółci i czerwoni wyciągają im bitwy…

Pozdro dla 'znafcuf'

I pewnie też dlatego, że mają ustawiony MM, by mimo zerowego lub minimalnego wkładu wygrywali. Coś jak bajki o EU3 na którym gra tylko QuickyBaby team i od wygranych nie może się odpędzić.

Obrońca Multiego

a ty masz 20 wn8 frajerze

NewShit2k

Pewnie i tak połowa lajtów będzie w Najgorszych Czołgach….

Sheyki

A po co wyjeżdżać czołgiem, który ma zasięg widzenia jak czołg ciężki lub średni, ale nie ma HP, działa, ani pancerza? Oczywista sugestia whoregaymingu, żeby snajpić.

Anonimowo

Czy ktoś wie co się stanie jak mam odblokowanego LTTB (nie kupiony), to czy dostanę go do garażu wraz z LTG? Czy kupić go teraz, czy lepiej poczekać? Na testowym nie mogę tego zobaczyć, bo dopiero dwa dni temu został odblokowany. :/

ambush

W takim przypadku nie dostaniesz ani LTG ani LTTB do garażu. Ten drugi po przeniesieniu tier wyżej będzie więcej kosztował (2 410 000 zamiast obecnych 1 380 000) więc lepiej kupić go teraz. Ale i wówczas LTG nie pojawi Ci się za darmo w garażu.

Robcio

Zepsuli mi buldoga :/ lubiłem robić is 3 itp.na magazynek, trzeba go sprzedać :/

predus

jak dołączyć do testów

Anonimowo

ej jak dołączyć do testów

Koleś z Postala

Generalnie te nowe lighty mają potencjał. Przeciętni i słabi gracze nie będą w stanie wykorzystać tych atutów. Co lepsi zrobią użytek z genialnej mobilności i przewagi pod względem kamo. Szkoda tylko, że prawdziwych spoterów aktywnych pozostało tak niewiele. Ta zmiana mnie najbardziej smuci, bo dostajemy papierowe “medy”, które i tak nie dorównają innym medom z analogicznego poziomu. No ale zobaczymy co finalnie z tego wyniknie 🙂

Koleś z Postala

* nie dorównają normalnym medom

Sheyki

Wciąż te X są warte tyle co 3 tierowe premki. Można tam zostawić załogę, żeby zaoszczędzić golda na barakach 😛

HceByćJakKsaneleon

Ja bardzo chętnie te lajciki przytulę. Zawsze wolałem szybkość>pancerz. Że już nie wspomnę o wspinaczkach 😉

Sheyki

… ale one nie są wcale wiele szybsze od medów. A mi nie rozchodzi się o pancerz tylko o zasięg spota, który w najlepszych przypadkach jest taki jak medów tej samej nacji i działa z dpm 7-8 tieru.

Na na dodatek, żeby znerfić X musieli znerfić IX (obecne VIII) i nowe VIII i koniec końców jedyną przewagą nowych lightów X nad starymi VIII jest penetracja i w niektórych przypadkach zasięg widzenia.

xxx

I alfa dmg