Gry Wojenne – problemy z wypłacaniem złota, cz. II

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OS23_MO

udziału nie brałem, ale ….. skoro się pomylili i wina leży po ich stronie to właściwie nie powinni tego cofać. Ja się pomyliłem w wyborze nacji czołgistki z misji osobistych i cofnąć mi nie chcieli.

Ponadto, wychodzi na to, że nie potraktowali wszystkich uczestników równo, jednym zabrali całość, innym trochę…. A na osłodę każdemu 30 dni konta prem.

I przepraszam, Zdzisiu, dobra rekompensata ?

Jak gracz się pomyli (np. sprzeda prem tank) to ma krótki czas, albo i wcale, na wniosek o korektę przez WG, ale jak WG się pomyli, to może Ci w każdej chwili swoja pomyłkę cofnąć (np. za miesiąc, dwa, czemu nie ? np. opracują lepszy algorytm do obliczenia komu ile za dużo dali golda w testach Gier Wojennych).

Normalnie…. “nikt nie spodziewał się łódzkiego pogotowia”….

Anonimowo

Nic im nie będzie…

Zdzisiu

Teraz pytanie, czy poleci glowka w WG ktora zawinila? Firma pozniosla straty finansowe i wizerunkowe. Co do 30 dni premium, dobra rekompensata. WG GJ :).