Linia frontu – przewodnik po trybie

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

12 komentarzy
kuba6543

Czy tylko ja mam duże spadki klatek na tym trybie?

grześ

Też tak mam ,karta obciążona 70% procesor podobnie a gra chodzi 45-55 klatek -nie wiem o co kaman?

Wik

Nie ma. Przecież masz na dobry początek 32k golda. Tryb zjebany na maxa.

Anonimowo

To sandbox to diabła, dlatego tyle gelda 😛

Franqdzbanq

Chciałem to sprawdzic na SB ale mam info ze jest wylaczony,( zresetowalem hasło bo takie bylo info,ale ni pomaga)

Bez nicku

Bralem w tym udzial na sandboxie rozgrywajac 3 bitwy i co moge dodac nie jest to tryb nadajacy sie do kampienia 😉 agresywna gra wiele wiecej zdziala 😉 pozdrawiam 😉

Narcyzek121

Czy ja tam widzę zakaz golda? 😀
Jak tak, to będzie wreszcie można pograć normalnie 😀

1234567890

Na sandboxie jest zakaz golda.

Pk

Bardzo fajne! ale… atak jest za ciężki obrona super! trochę do balansu i będzie świetne! Respawn super opcja

Lel

naprawa no ok, respawn no nie :/

Pk

zresztą wchodzę na SB spróbować, dam znać jak jest w rzeczywistości. grywalność etc.

Pk

Brzmi ciekawie tak samo jak ciekawie co WG spier…popsuje:)