Tapeta z klimatem – Lorraine 40t

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

11 komentarzy
Biaorusin

Polskie drzewko nie ważne ja chce dla japoni linie niszczycieli czołgów bo rok temu pisali że na 2017 rok wprowadzą i gdzie obiecane japońskie tedeki albo linia włoska ile razy gadali mam nadzieje że ta linia w tym roku co pisali to włosi albo japońskie niszczyciele czołgów albo linia chieftanów

suweren

gon Łukasenke !

jajek92

No dobra są dowody. ą możesz min wytłumaczyć po jakiego kija ci kopie radzieckich czołgów?? hmm?

PolakBezDrzewkaPolakZły

cokolwiek bym teraz napisał za moment znajdziesz inny argument przeciwko !
pozwól że nie podejmę rękawicy
wymagam jednie żeby firma która chce moich pieniędzy dotrzymywała słowa !!!!

jajek92

żart ,,polskie drzewko” nadal na czasie 😀

PolakBezDrzewkaPolakZły

nowe premki wypuszczają a gdzie obiecane polskie drzewko ??

Vivek

Lorraine 40t był w grze jako normalna IX, został usunięty i wrócił jako premka VIII tieru. To nie jest nowy czołg

PolakBezDrzewkaPolakZły

usunięty i wrócił… a drzewko obiecali i ciągle go niema !!

jajek92

można jakieś źródło że obiecali ?? i może dla dobra gry nie chcą wprowadzać następnych klonów radzieckich czołgów??
Idź lepiej poucz się z ”pszyrki” a nie będziesz tu męczył to polskie drzewko

PolakBezDrzewkaPolakZły

https://www.youtube.com/watch?v=xawr-wsBIIw

a tu na stronie WOTA
http://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/version-914-supertest-summary/

mam ponad 30 lat i nie uczę się „przyrki” moja edukacja jest PEŁNA była osobno biologia, geografia, chemia i fizyka a nie jakiś ulepek typu przyroda gdzie wszystko jest razem

WGpsychoPhun !!!