6. rocznica World of Tanks

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lorka

Jest możliwość zamontowania (na wybranym pojeździe) 2x tych samych specjalnych emblematów z TEGO wydarzenia czy automatycznie dostajemy tylko 1x i na tym koniec?

The_Apeiron

jak dostajesz 1 emblemat to znaczy ze na caly czolg, nie tylko czesc
jak jest tylko 1 znaczek (np. valentine II) to jest 1, nic nie trzeba wyjasniac
jak sa 2 flagi, gwiazdki, **** wie co jeszcze no to z 1DARMOWEGO emblematu jest 1 na kazda strone
tylko kupujac emblematy mamy 50% ceny, bo jest tylko na 1 flage, gwiazdke itp

ToJa

W końcu promocja na czołgi premium w drzewku 😀 Czekałem chyba z pół roku.

Anonimowo

Ciekawe, podpinam się 🙂

Anonimowo

“*Możecie zastosować emblemat na dowolnym czołgu, który posiadacie (jeśli na danym pojeździe można umieścić emblemat). Raz użyty emblemat zostanie na stałe przypisany do pojazdu. Oznacza to, że nie będzie można przenieść emblematu na inny pojazd. Oczywiście, emblemat można usunąć w każdej chwili. Po usunięciu emblemat będzie przechowywany w magazynie do czasu, kiedy będziecie chcieli wykorzystać go ponownie. Emblemat można nałożyć w zakładce „Wygląd” w menu garażu.”

To jak w końcu, można emblemat użyć kilkukrotnie po usunięciu go z czołgu czy nie? Bo to jak tu jest to opisane to woła o pomstę do nieba. 😂

Pozdro dla 'znafcuf'

Zostało wyraźnie napisane, że emblemat po przypisaniu do pojazdu zostaje z nim na stale powiązany. Odeślesz emblemat do magazynu? To go możesz użyć na tym czołgu do którego przypisałeś. Tak trudno to zrozumieć? Pisze jak byk co i jak. Ale oczywiście objawia się tu problem naszych czasów: problem z czytaniem ze zrozumieniem. Wracać do szkoły i się do-edukować.

call_me_spy

Wg poinformowało: za ile kupiłeś to tyle otrzymasz.

Bo

WG poinformowało: za ile kupiłeś to tyle samo dostaniesz.

Antek

pytakno: Jak myślicie jak zakupię sobie na nowe LT8 tieru kamuflaże inskrypcje za golda w tej 50%promocji to później dostane rekompensatę 100% golda jak przeniosą LT na 9 tier. WG poinformowało że rekompensata będzie w goldzie ale zastanawiam się czy od ceny zakupu czy ceny obowiązującej standardowo?

Mister_Who

Warto spróbować, w razie czego i tak nic nie stracisz

t.

“Emblematy i kamuflaż: Emblematy i kamuflaż zakupione za złoto i zamontowane na pojazdach przenoszących się o poziom w górę zostaną usunięte. Ale nie obawiajcie się – dostaniecie na swoje konto zwrot takiej ilości złota, jaką na nie wydaliście. Tymczasowe emblematy i kamuflaże, które posiadacie na pojazdach zwiększających poziom o 1, także zostaną usunięte. W tym przypadku otrzymacie liczbę kredytów proporcjonalną do pozostałego czasu ich działania. Unikalne emblematy i kamuflaże pozostaną na pojazdach – zostaną zdemontowane z pojazdów VIII poziomu i będziecie je mogli umieścić na dowolnym pojeździe.”

Coś jeszcze?!