M6A2E1 wkrótce w sklepie premium

Do kupienia 1 kwietnia na serwerze EU. Informacja potwierdzona również przez oficjalny FP World of Tanks 😉 Czym WG kieruje się sprzedając taki czołg? Poniżej krótkie Q&A na ten temat.

m6a2e1

Q: W 2011 Wiktor Kisły powiedział, że czołg będzie dostępny tylko w dużej paczce przedpremierowej.
A: M6A2E1 był rzadkim czołgiem przez ostatnich 5 lat i jako unikat nie był prawie nigdy widywany na polach bitew. Chcemy więc dać Wam możliwość posiadania tego niesamowitego czołgu, jeśli nie mieliście okazji zdobyć go za pierwszym razem. Było to też bardzo częste żądanie społeczności. Czołg będzie dostępny przez ograniczony czas i mamy nadzieję, że będzie zdobił pola bitew częściej. Miej pewność, że nie ominie Cię i ta okazja, bo możliwe, że będzie to absolutnie ostatnia szansa na zdobycie Mutanta.
 
Q: Czy będziecie sprzedawać też inne rzadkie czołgi, jak Type 59?
A: Zawsze jest możliwość, że pojazdy takie jak Type 59 lub jakikolwiek inny będzie dostępny kiedyś w przyszłości. Jednak nie ma obietnicy, że tak się stanie.
 
Q: Dlaczego zdecydowaliście się wystawić ten czołg na sprzedaż?
A: To interesujący czołg, który ma teraz model HD i był z czasem buffowany. Szkoda, że jest tak rzadko widywany w ogniu bitwy, stąd właśnie postanowiliśmy dać Wam możliwość zdobycia tego czołgu.
 
Q: Czy będą jakieś rekompensaty/bonusy dla graczy, którzy kupili ten czołg przed premierą gry?
A: Tak, mamy specjalną zawartość dla osób, które już mają czołg w garażu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Xtankers

Jeśli rzeczywiście czołg będzie tylko przez 24h to wysypu nie będzie, a i cena pewnie będzie własciwa dla WG, z jakimiś dodatkami. Poza tym ujawnili że czołg trafi do sprzedaży a ukrywają specjalną zawartość dla osób, które już mają czołg w garażu. To Żart na 1 kwietnia.

Anonimowo

Jeśli rzeczywiście czołg będzie tylko przez 24h to wysypu nie będzie, a i cena pewnie będzie własciwa dla WG, z jakimiś dodatkami. Poza tym ujawnili że czołg trafi do sprzedaży a ukrywają specjalną zawartość dla osób, które już mają czołg w garażu. To Żart na 1 kwietnia.

Marti

Kiepski czołg to go na randomach nie widać

Arzesz

To żart na 1 kwietnia ?? NO NIEPRAWDOPODOBNE!!! Zupełnie niespodziewane ! Normalnie jesteście tak błyskotliwi i inteligentni że koniecznie musicie napisać komentarz! Czort tam że psujecie dobry kawał na który wielu mogło się złapać, no ale nieeeeee odpuścicie, trzeba się pochwalić na forum że wiecie iż to żart na 1 kwietnia. Jesteście bezmózgowcami, tyle wam napisze a admini powinni usuwać posty w których ludzie przypominają o 1 kwietnia.

Anonimowo

Bardziej bym to traktował jako nawoływanie do zachowania zdrowego rozsądku. Ktoś wpłaci kasę na jakieś PSC i już ich z powrotem nie dostanie. Z resztą jak ktoś jest na tyle inteligentny i nie chce psuć sobie zabawy to nie przeczyta komentarzy. To sobie zostawi na 1 kwietnia by chichrać z tych co się nabrali.

K4MP3R

Moim zdanie nie ma się co dziwić że ten czołg trafia do sprzedaży, przy ponad 20000 bitew nie spotkałem go ani razu więc można go nazwać “zagrożonym gatunkiem” i fajnie że może teraz będzie go można spotkać na randomie 🙂 . Nie jest jakiś specjalnie dobry więc to czołg raczej dla kolekcjonerów, kto lubi zbierać czołgi ten go kupi. Żart czy nie fajnie się jest pośmiać z “elitarnych” posiadaczy tego czołgu dostających bólu **** że im prestiż spadnie XD

Anonimowo

mam 21k i widziałem go z 5 razy ale problem polega na tym że wielu graczy rzuciło WoTa w ***** 🙂

kiero1942

Żart na prima aprilis 🙂

Koleś z Postala

Ciągle jestem przekonany, że to żart. Obstawiam nawet, że to typowa zagrywka WG. Sporo “jeleni” powysyła sobie kasę na PayPal’e, PaySafeCard’y i później będzie żal to trzymać. A co będzie można z tym zrobić? M.in. wydać na inne oferty WG… A jak już wspominali… Kwiecień ma opływać w lukratywne oferty.

ja

słaby żart

WGpsychoPhun !!!

A: Tak, mamy specjalną zawartość dla osób, które już mają czołg w garażu.
nasz minister podsłuchał że ma być 10 lat konta premium w ramach rekompensaty

Anonimowo

1 kwietnia, sure