Jutrzejsze bonusy i misje

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tankowiec

to nie jest wolny exp tylko zwykły-szkoda czasu – u mnie 50k poszło na szkolenie załogi-tak miałem ustawione

RaptoR186

Zawsze można poczekać na jakiś fun-mode, który pewnie będzie na Prima Aprilis, zawsze troche expa do wymiany wpadnie bez wysiłku

Tomek

Zostaje tylko szkolenie załogi. Dobre i to, hm….

Tomek

To jednak nie będzie free exp :(,……..nie rozumiem :[

Tomek

Oczywiście chodziło mi o to, że nie da się zamienić za darmo, tylko za golda, a to by było bez sensu, bo za golda doświadczenie normalnie można kupić w grze.

Tomek

A nagrodą będzie wolne doświadczenie, bo zdobytego na tzw premce nie da się zamienić, myślcie trochę ludzie.

sparta

Bredzisz od rzeczy. T o będzie normalny exp przyznawany na czołg premium , którym ukończysz misje. Dany exp będziesz mógł po promocji za pomocą golda wymienić na wolny exp.

Tomek

Misje są nie przymusowe, więc po co to szczekanie do furtki, nie chcesz nie rób….

Wie ktoś kiedy wejdą czołgi ciężkie Czeskie ?? Takie Czis-3, Czisy-4, albo Czisy-7 ?

Best of the Best
Majzownik

Policzmy: nagrody to łącznie 95k expa, żeby je zdobyć trzeba wygrać 75 bitew premtankami – co da nam około 100k exp. Wymiana całego tego doświadczenia na freeexpa przy promocyjnym kursie 1:35 będzie kosztować jakieś 5700 golda. Nieźle pomyślane WG, całkiem nieźle!

Wiaderko

Źle liczysz. Misje są powtarzalne.

Majzownik

To chyba chodzi o zwykłe pd, zarobić je można tylko na czołgach premium, na których albo się przerobią na to dla jednego załoganta (przy włączonym przyspieszonym szkoleniu), albo odłożą się na danym czołgu i będzie można je konwertować na freeexpa “za drobną opłatą”, nawet promocję zrobili na konwersję żeby było atrakcyjnie… Słabe te misje, już jak wcześniej zapowiedzieli że będą misje na premki to sceptycznie do tego podchodziłem, potem się okazało że maraton akurat się kończy więc wyglądało to już lepiej, ale teraz, widząc potencjalne nagrody, już wiem że sobie odpuszczę granie w weekend – nie uśmiecha mi się walka przeciw patriotom I defenderom – o tym że na IV rowerze będą same walentynki i B2 spamujące APCR nawet nie będę się rozpisywał.

0do15

Dali by sobie siana z tymi zadaniami przez to wr znow bedzie do ****

Bruno

OMG znów trzeba wygrywać bitwy…… Aby zgarnąć 3 misje trzeba będzie rozegrać +- 150 bitew… kolejne zdanie dla nolife-ów 🙁

mariusz

Kto ci każe je robić? Misje jak najbardziej nie warte poświęcenia kilka godzin gry, żeby zgarnąć jakiegoś marnego expa. Obecnie exp nie jest problemem, bo nawet bez konta premium, z rezerwami można bardzo szybko expić. Problemem są kredyty, ale wiadomo, że na nich misji nie będzie.

qwasxz

jeśli to jest wolny exp to jak najbardziej warto misje zrobic

Anonimowo

taki walec ze to bedzie wolny exp 😛 to bedzie zwykly na pojezdzie premium do konwersji 😛

Tomek

No to walec, bo to będzie free exp, walcu.

Tomek

No to jesteś walec, bo to będzie free exp 😀

kill_bill_1975

w misji napisane jest , że wygrany exp będzie doliczony do konta czołgu premium, którym akurat zakończysz misje – więc to będzie zwykły na pojeździe

Wiaderko

Dokładnie. Każdy załogant dostanie +XX.000 PD (XX zależy od misji: 15, 30 lub 50) i dodatkowe takie samo +XX.000 PD dostanie czołg LUB najmniej wyszkolony członek załogi jeśli jest zaznaczone “przyspieszone szkolenie załogi”. Tak już bywało dawniej.