T25 Pilot – misja czwarta

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czikita

A czy rezerwa osobista 100% PD łączy się z 2x za pierwsze zwycięstwo?

MrPL5

tak

Majzownik

Łączy się. Tyle, że jest to przyrost arytmetyczny, a nie geometryczny: tzn. dostajesz +100% z rezerwy i +100% z mnożnika co daje łącznie +200% (i to wszystko dopiero mnożysz x1,5 za ewentualne konto premium).
Nie jest tak, jak niektórzy błędnie kalkulują, że rezerwa +100% jest mnożona x2 za pierwsze zwycięstwo dając łącznie mnożnik x4 – to byłoby odrobinę przesadzone przy promocjach x3 czy nawet x5

Majzownik

Ja włączyłem rezerwę exp +200% i w ciągu sześciu bitew zrobiłem dzisiejszą misję (z czego dwie przegrane). W ogóle to ze wszystkich dotychczasowych misji najwięcej czasu zajęła mi ta na dmg, gram zazwyczaj niższymi (5/6) tierami i 1500 dmg to dla mnie taka średnia bitwa więc chyba 8/9 bitew mi zajęło nastukać te 15k. Rekord to była misja z fragami: 2 bitwy 🙂

wojtuś

nie było rezerw +200% podstawowego expa było +200% i + 300% expa załogi a podstawowego expa najwięcej było +100%

pepe

Klanowicze mieli chyba jakieś pro rezerwy właśnie 200% do pd

Majzownik

Masz rację. To było +100% na 2h.
Co tylko potwierdza, że ta misja jest równie łatwa co poprzednie (bo przy wcześniejszych nie można było się wspomagać rezerwami).
Powtórzę swoją własną wypowiedź z innego tematu:
Od kiedy nowym CEO wargamingu został Kislyi widać, że podejście stało się bardziej prokonsumenckie, event z choinką był już pierwszym sygnałem że dzieje się lepiej (5 dziewczyn za darmochę!), teraz ten maraton póki co zapowiada się świetnie (żadna misja nie zajęła mi do tej pory więcej niż 9 bitew, dzisiejszą zrobiłem w 6, rekord: fragi po dwóch). Nie mam nic przeciw temu żeby były nawet trochę trudniejsze te misje dzienne, bo lubię mieć wyraźny cel przed sobą (inny niż czysty grind) i z chęcią spędzę nawet 20 bitew nad misją. Oczywiście, istnieje ryzyko że ostatnie misje będą aż za trudne, ale po pierwsze: 2 misje można odpuścić, po drugie: dwie ostatnie wypadają w weekend więc i czasu większość graczy będzie miała więcej. Moim zdaniem nie ma co siać defetyzmu, gra idzie w dobrą stronę, jeśli porównać to co dzieje się w tym roku do stanu sprzed 8-10 miesięcy to naprawdę nie można narzekać. W tym momencie maraton na Pilota jest bardzo przystępny, trzeba być strasznym malkontentem żeby już teraz marudzić „że za kilka dni misje będą tylko dla nołlajfów i w ogóle bez sensu zaczynać cały ten maraton bo tylko po to jest robiony żeby kasę doić”…

Anonimowo

A cztać umiesz?

Harpagan

Takie 20k to zrobisz ściągając gwiazdki bez spania.

Punkrockov

Zaraz wrzucą jakieś nierealne punkty zdobywania albo odjęcia capa bazy i jedni sobie kupią brakujące żetony, a inni stwierdzą: eeee, po co mi ten grat.

RIGS15

Easy trzeba będzie odkurzyć mutza i misja gotowa

1234567890

Mam nadzieję że 13 dnia nie będzie niczego 65. 🙂

oski140520

to będzie pewnie tak ze dziś jest 20 wczoraj 15 przedwczoraj 10 i 1 misja 5 było. Wiec trzynasta to 65 a piętnasta 75.

The_Apeiron

trzynasta pewnie zadaj uszkodzenia 65 czolgom 😀 jesli ma byc tak latwo

Arzesz

Pewnie 2 – 3 misje zrobią bardzo trudne, nie do zrobienia dla byle pomidorków tak aby ludzie po całej tym wysiłku włożonym w maraton byli skłonni dokupić te kilka żetonów.

Kebab

Easy 🙂

Aenima

Konto premium i x2 się liczy?

nibis15

Tak

JasioF

i jeszcze rezerwy osobiste też się liczą, więc to tak nawet 10 udanych bitew