Dodatkowa misja: Bohater

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pepe

Nic nie dostałem. W sumie trochę chamówa że jeden dostanie, a drugi nie.

Kzys

Nic takiego nie dostałem 🙁

Arzesz

Ja o 1 w nocy dostałem dzień premium chociaż o tej porze nie grałem, na mailu i w prezentach od innych też nic nie mam. Ktoś wie skąd to mogło się wziąć ?

Majzownik

A dla mnie szklanka jest w połowie pełna. Od kiedy nowym CEO wargamingu został Kislyi widać, że podejście stało się bardziej prokonsumenckie, event z choinką był już pierwszym sygnałem że dzieje się lepiej (5 dziewczyn za darmochę!), teraz ten maraton póki co zapowiada się świetnie (żadna misja nie zajęła mi do tej pory więcej niż 9 bitew, dzisiejszą zrobiłem w 6, rekord: fragi po dwóch). Nie mam nic przeciw temu żeby były nawet trochę trudniejsze te misje dzienne, bo lubię mieć wyraźny cel przed sobą (inny niż czysty grind) i z chęcią spędzę nawet 20 bitew nad misją. Oczywiście, istnieje ryzyko że ostatnie misje będą aż za trudne, ale po pierwsze: 2 misje można odpuścić, po drugie: dwie ostatnie wypadają w weekend więc i czasu większość graczy będzie miała więcej. Moim zdaniem nie ma co siać defetyzmu, gra idzie w dobrą stronę, jeśli porównać to co dzieje się w tym roku do stanu sprzed 8-10 miesięcy to naprawdę nie można narzekać. W tym momencie maraton na Pilota jest bardzo przystępny, trzeba być strasznym malkontentem żeby już teraz marudzić “że za kilka dni misje będą tylko dla nołlajfów i w ogóle bez sensu zaczynać cały ten maraton bo tylko po to jest robiony żeby kasę doić”…

Svn

Biorąc pod uwagę progres misji na Pilota pod koniec można rzeczywiście spodziewać się wymagań typu “wytrzymaj ponad 10 sek pod wodą”, więc nie byłbym aż tak przekonany o tej “hojności”.

WG specjalnie nie publikuje jakie są misje pod koniec żeby nie zniechęcać, a podejrzewam że będą BARDZO trudne, żeby ludzie te tokeny pokupili (w końcu stracili ileś dni na robienie misji, szkoda żeby tych 3-4 zabrakło…).

Taka kolejna ściema i naciągactwo od WG 😛

t.

Może poczekaj z forowaniem wyroków?!

Anonimowo

Zgadzam się z Tobą…z drugiej strony 50 000 Pilotów na serwerze byłoby przegięciem..

Pszemke

Nie ma co się łudzić, że będzie tak pięknie i przyjemnie jak jest teraz. Wkrótce na 100 pojawią się misje, które zmrożą krew w żyłach większej części graczy. Ciężko mi sobie wyobrazić, aby WG dało czołg premium 8 tieru za tak banalne misje. Nie mówiąc o tym, że gdyby wszyscy zdobyli ten pojazd to padłaby rozgrywka na 8 tierach.

Pszemke

Nie ma co się łudzić, że będzie tak pięknie i przyjemnie jak jest teraz. Wkrótce na 100 pojawią się misje, które zmrożą krew w żyłach większej części graczy. Ciężko mi sobie wyobrazić, aby WG dało czołg premium 8 tieru za tak banalne misje. Nie mówiąc o tym, że gdyby wszyscy zdobyli ten pojazd to padłaby rozgrywka na 8 tierach.

Majzownik

Zdecydowanie ułatwi to zadanie graczom, którzy mają niewiele czołgów. Czyżby cały ten maraton był jednak przemyślany? Póki co, wydaje się, że zmiana na stanowisku szefa od WoT będzie dla nas, Graczy, bardzo pozytywna i “czołgi” dostaną nowego pozytywnego kopa.