Rebalans artylerii

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

wyjdzie bokiem
apteczki zestawy za ltore bedziemy placili bo co niby zwyklym zestawem naprawimy jak bedzie rozwalalo wszystko

ARM

Zrobić kilka razy na piaskownicy 5k dmg artą BC 155 58 nie było problemem. 3 pestki reload co 45 sekund. Zwykłymi pociskami. Ten nerf może defekto poprawić arte.

Czesiek

To ogłuszanie to nam jeszcze wyjdzie bokiem. Większy promień rażenie odłamków, lepsze rozłożenie uszkodzeń , szybsze przeładowywanie i lepsza celność arty IMO wystarczająco rekompensują nerfa uszkodzeń i penetracji. To ogłuszanie będzie bardziej wkurzało niż oneshot raz na kilkadziesiąt bitew. A gra ma sprawiać przyjemność i być rozrywką a nie irytować…

Kalessin

Tak, dlatego zostaną wprowadzone zestawy wielokrotnego użytku (apteczka niweluje działanie ogłuszenia)…
Poza tym jest napisane, ze zasięg rażenia odłamków zostanie zmniejszony “zmniejszenie promienia rażenia odłamków o 10%,” Inna sprawa… koniec idiotycznych pocisków przeciwbiegunkowych… ale oczywiście “będzie jeszcze gorzej”

Kalessin

*przeciw-bunkrowych… ale kierowcy czołgów z drugiego końca lufy na pewno potrzebowali później tych pierwszych…