Trzecia fala banów na serwerach WoT

QhCCso3

Trwają prace nad stworzeniem bardziej sprawiedliwego i dającego więcej przyjemności środowiska gry dla wszystkich graczy. Ostatnio ukaraliśmy kolejnych 3 186 kont za użycie nielegalnych modyfikacji stworzonych zewnętrznych twórców. 833 kont zostało zablokowane na stałe ze względu na powtarzające się przewinienia.

Jesteśmy mocno zaangażowani we wdrażanie naszej polityki fair play i nadal będziemy monitorować statystyki bitew w celu zmniejszenia liczby oszustw.

Dla porównania:

Serwer RU

 • 17,988 graczy otrzymało bana na 7 dni;
 • 5,742 graczy zostało zablokowanych na stałe.

Serwer SEA

 • 169 graczy otrzymało bana na 7 dni;
 • 32 graczy zostało zablokowanych na stałe.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

27 komentarzy

 1. kuroszito pisze:

  najlepsi z klanów nie dostają banów

 2. Jagersmann pisze:

  Jacy Wy wszyscy jesteście naiwni….

 3. anonim pisze:

  gdzie lista zbanowanych już po ferpley czy wy niemacie znowu wrażenia że wot robi nas znowu w h..a

 4. kzb3 pisze:

  Kriss, też czekam z ciekawością na takową listę 🙂

 5. Grzegorz pisze:

  Niestety ale ilość aimbotow jest ogromną na bitwach to widać kto tego używa i są to gracze top jak również i słabi jak i o średnich umiejętnościach ale nie tylko rundy i inne życzy może powoli się to skończy a tak zwane boty prawdziwe boty programowe robią wn8 na poziomie
  800 czyli osoby mające wn8 na poziomie 300- porostu nie potrafią grać i tyle i nikt ich nie zbanuje

 6. Jacek pisze:

  WG pisze ze obserwuje statystyki … czyli jak ktos gra od dawna na niedozowolonych modach, to jego statystyki będą mieściły się w jakimś tam trendzie, nie będzie anomali, natomiast banować będą nowych graczy którzy robią gwałtowne postępy w grze :)…. BRAWO

 7. uzar pisze:

  Szkoda że WG nie kara „najepszych” graczy z topowych klanów za Chety. Dostaja słabsi gracze a ci mocniejsi stają się jeszcze lepsi. I nie mówcie że nie bo gram twierdze (szczególnie przed zmianami) że topowe reagowały na każde złamane drzewko. Specjalnie to sprawdzaliśmy

  • lubię chędożyć pisze:

   Chłopakuuuu! Wszyscy dobrzy gracze grają na modach. Ja miałem 107k przeszło i też mi 2 bany dali, ale doskonale wiedziałem, że przyjdzie na mnie pora. Nie zależało mi już, bo mam lepsze zajęcia niż granie w ten szajs. Wolę dobrze poruchać!!!

 8. Rad wot pisze:

  To sa pieniadze, żaden nie dostanie na stałe bana

  • wujek pisze:

   Nieprawda. Nawet jak płacisz, to i tak jeśli po kilku miesiącach cię wykryją dostaniesz bana. U mnie w klanie, zresztą dość dobrym dwóch kolesi dostało. Używali tylko tundry, bo bez tego grać się nie da. Wydali na ten syf trochę kasy. Teraz żałują. Szkoda im płacić. Zresztą od banów nie ma odwołań. Zagrasz u kogoś na kompie co ma mody i wpadka. Lepiej się z tej gry wyleczyć. Są lepsze zajęcia.

 9. Kk2 pisze:

  BBM – bzdury, bajki i mity…
  Wszystko żeby zwykli uczciwi gracze poczuli się usatysfakcjonowani…
  Podczas gdy fala aimboterów z pokazywaniem uszkodzeń na mapie i innymi śmieciami nadal zalewa randoma!

 10. Niezly Szajs pisze:

  Dzisiaj jak zrobiłem na T95E2 ponad 3k dmg i 6 fragów jakiś turek wyzywał mnie że jestem cziter. On grał Tigerem P i ma 2300 wn8.

 11. anonim pisze:

  gdzie te bany przeglądnołem około 100 losowych klanów i nie spotkałem jednego zbanowanego gracza brawo wot za polityke ferplay

 12. Franqdzbanq pisze:

  A gdzie przyglupy z eu?

 13. kris pisze:

  A gdzie lista zbanowanych osób ?

 14. kris pisze:

  A gdzie lista ?

 15. Anonim pisze:

  I super! Oby tak dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.