Cała prawda o: BL-13, czyli Obj. 252U pod lupą…

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Joter

LOL i co z tych “testów” wynika ? Tyle, że wg ib tak podaje widełki i się wszystko zgadza… Masz zadatki na upierdliwego nauczyciela fizyki krytego przedmiot jest najważniejszy.

BenQ_MalyGlod

Cieszę się, że masz swoje zdanie…

qwasxz

BenQ, jakie czolgi w planach jako nastepne?

Herominik

Ja bym z checia chcial dowiedziec sie jaki sredni dmg ma 121 bo jak nim gram to sie mi sie japa cieszy jak walne powyzej sredniej ja w tym czolgu odczuwam alfe okolo 410 dmg

Swinia

Jakie statystyki ma osoba robiąca te doświadczenie? Zróbcie porównanie na randomie u niebieskiego i czerwonego gracza i dajcie wyniki wyjdzie na pewno coś niesamowitego

BenQ_MalyGlod

Informuję że grupa badawcza składała się kilku osób o różnych kolorach (żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski). Chyba w następnym artykule uwzględnię ten fakt.
Poza tym rozwieję Wasze wątpliwości, że w miękkie czołgi wchodzi wyższy DMG (np IS-7 = 511, wieża T-10 = 506; ISU = 394, UDES = 391 i 400 oraz ARTY = 415)… To w ramach statystyk, staram się o jak największą różnorodność, w celu odzwierciedlenia całości w tych badaniach.

Nano

Chodzą słuchy, że wersja bez malowania jest jakaś “niedorobiona” i tu można zauważyć różnicę w stosunku do malowanego Defendera. Nawet NewMulti w którymś filmiku o tym wspominał. Można by sprawdzić jak jest w rzeczywistości i porównać wersję z malowaniem oraz bez niej.

BenQ_MalyGlod

Powodzenia życzę… 😛 Z niecierpliwością będę czekał na Twoje wyniki…

BenQ_MalyGlod

Tak, jak cofniesz się w artykułach to znajdziesz artykuł o: IS-3 i o Scorpioni G (o tytule: Czy Scorpion strzela za 490 – czy jakos tak)

Maciej

Najs, sam chciałem kiedyś takie coś zrobić dla T34, tylko te spisywanie danych to żmudna robota… Są gdzieś może takie testy dla innych pojazdów?