Cała prawda o: BL-13, czyli Obj. 252U pod lupą…

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Joter

LOL i co z tych “testów” wynika ? Tyle, że wg ib tak podaje widełki i się wszystko zgadza… Masz zadatki na upierdliwego nauczyciela fizyki krytego przedmiot jest najważniejszy.

BenQ_MalyGlod

Cieszę się, że masz swoje zdanie…

qwasxz

BenQ, jakie czolgi w planach jako nastepne?

Herominik

Ja bym z checia chcial dowiedziec sie jaki sredni dmg ma 121 bo jak nim gram to sie mi sie japa cieszy jak walne powyzej sredniej ja w tym czolgu odczuwam alfe okolo 410 dmg

Swinia

Jakie statystyki ma osoba robiąca te doświadczenie? Zróbcie porównanie na randomie u niebieskiego i czerwonego gracza i dajcie wyniki wyjdzie na pewno coś niesamowitego

BenQ_MalyGlod

Informuję że grupa badawcza składała się kilku osób o różnych kolorach (żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski). Chyba w następnym artykule uwzględnię ten fakt.
Poza tym rozwieję Wasze wątpliwości, że w miękkie czołgi wchodzi wyższy DMG (np IS-7 = 511, wieża T-10 = 506; ISU = 394, UDES = 391 i 400 oraz ARTY = 415)… To w ramach statystyk, staram się o jak największą różnorodność, w celu odzwierciedlenia całości w tych badaniach.

Nano

Chodzą słuchy, że wersja bez malowania jest jakaś “niedorobiona” i tu można zauważyć różnicę w stosunku do malowanego Defendera. Nawet NewMulti w którymś filmiku o tym wspominał. Można by sprawdzić jak jest w rzeczywistości i porównać wersję z malowaniem oraz bez niej.

BenQ_MalyGlod

Powodzenia życzę… 😛 Z niecierpliwością będę czekał na Twoje wyniki…

BenQ_MalyGlod

Tak, jak cofniesz się w artykułach to znajdziesz artykuł o: IS-3 i o Scorpioni G (o tytule: Czy Scorpion strzela za 490 – czy jakos tak)

Maciej

Najs, sam chciałem kiedyś takie coś zrobić dla T34, tylko te spisywanie danych to żmudna robota… Są gdzieś może takie testy dla innych pojazdów?