Object 907 i T-22 med – porównanie pancerzy

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
UNICUM

Arzesz weź zamknij ryj.. Ciebie **** piecze że nie miałeś z kim tych “ustawek” robić tyle w temacie pedale

Miszka1987

To co powiesz na temat tych 10 procent który zrobili go uczciwie? Właśnie nie dobrze ze dostał nerfa, mam nadzieję że go po cichu zbuffuja bo go mam. A bany za ustawki na t22 już były także najpierw poczytaj i się doinformuj a pozniej miej bol **** za to że go nie masz cebulaczku.
Buff powinien być za to że właśnie Ci co go zrobili ustawkami już dostali bana a Ci co się uczciwie nameczyli dostali znerfiony czolg co jest nie fair, przez głownie placz takich jak Ty ARZESZ.

Anonimowo

Zdobycie T22 sr w żadnym wypadku nie było w pełni uczciwe i zgodne z zasadami fair play. Bo takim czymś nie nazwę paniczne uciekanie z flagą przez plutonowego, a tym samym uniemożliwienie komuś innemu, będącym poza plutonem, wykonanie misji z flagą. Ale poniekąd rozumiem, że do tego trzeba było się posunąć, by kupić sobie czas i umożliwić wykonanie niektórych misji. I tu właśnie zawiniło WG, że stworzyło taką, a nie inną konstrukcję misji. Gdyby były bardziej przemyślane to by i były wykonalne w normalnych warunkach, bez kombinowania. Z kolei ustawkowiczowie dostali to na co zasłużyli. Szkoda, że nie dostali perm bana.

Anubis

Nie prawdą jet to że wszyscy ustawkowicze dostali bana gdyż znam kilka osób z tym czołgiem którzy robili ustawki i bana nie dostali a czołg mają. Niestety życie nie jest fair i te kilka procent które się namęczyło i zrobiło owy czołg sami dostali niezasłużoną karę. Niestety balans ustawkowiczów do tych co sami go zrobili był tak wielki że WG nie miało wyjścia i te kilka procent uczciwych graczy dostało po tyłku i dlatego nie było wyjścia i T22 sr dostał nerfa. A tak przy okazji to jestem ciekawy ilu z tych uczciwych graczy jeździło tylko na dozwolonych modach … pewnie tych uczciwych bez modów było jeszcze mniej no ale to tylko spekulacje 🙂

paul

I po co to poròwanie, nie dość że T22sr ma kilku graczy, to jeszcze go znerfili do poziomu niegrywalnego crapa.

Arzesz

Był OP to go zrównali z innymi, jest to jeden z najlepiej opancerzonych medów jak nie najlepiej. A ustawkowiczów, którzy go zdobyli tak zapiekł w tyłek ten nerf że do tej pory nie mogą się otrząsnąć. Jak wg mogło im to zrobić! Przecież biedactwa wstawali w środku nocy żeby zrobić te misje, bo bez ustawek były zbyt trudne. 90% osób mających ten czołg powinno dostać bana, jesteście oszustami i dobrze że t22 dostał nerfa.