Chińskie TD: WZ120 1G FT i WZ120G FT

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
irsanchez

Dziwne.

Czyżby linię tak na prawdę robili chińscy partnerzy, a WG nie chce im odpalać działki z innych regionów więc linia będzie ekskluzywna dla CN?

SzalonaWiejskaKiełbasa

https://thearmoredpatrol.com/2017/03/06/wot-anton-evilly-pankov-on-the-chinese-tds/

Anton Pankov powiedział że nowa linia Chińskich TD-ków będzie ekskluzywna dla serweru Chińskiego. My nic z tego nie zobaczymy.

SzalonaWiejskaKiełbasa

Szkoda. 😐

SzalonaWiejskaKiełbasa

Ojć przepraszam, nie doczytałem tego P.S.’a. Kątem oka zobaczyłem rendery i musiałem nie doczytać. 😛

I dzięki że prowadzisz/cie tego bloga, fajnie poczytać co sie dzieje w WoT’cie nawet gdy już nie się giercuje tyle co kiedyś.

RIGS15

płacz polskich dzieci heh ,hajsy trza szykować

dominik_mechanik

I fajnie ze w końcu są td chińskie oby tak dalej a to mi się zdaje czy to chińskie su12244 podobnie wygląda

iBlackLagoon

Su-122-44 jest na podwoziu T-44, a ten na chińskiej wersji T-54 i ma centralnie działo.

Truth is God

Białoruś to Ruś. A moskale nie lubią Polszy.

Hornet

A ja się zgadzam z Kiełbasą. Przeszkadzają WG klony w polskim drzewku, bo mają nas Polaków i polskie drzewko w d…pie. natomiast w innych nacjach non stop wprowadzają jakiegoś klon. Niszczyciele chińskie czy Centurion szwedzkim drzewku to tylko przykłady że się jak się chce to się da. WG lubi naszą kasę ale nie lubi Polski. I tyle w temacie. PS. Proszę hejtrow oplacanych w taki czh inny sposb przez WG aby nie pi****lili, że nie ma czołgów na 8 i wyższy tier. Jak dla mnie może to być is3 t55a czy nawet super czołg Lema. Ale aby było polskie drzewko.

dominik_mechanik

Szczerze ja też mam w ***** polskie czołgi

BrudnyAbdulŚmierdziel

To spoko, ja po części też mam bo tyle czekamy i nadal nic. Ale niech WG co roku nie robi szumu… jakieś ch*je muje dzikie węże o Polskim drzewku co rok, przeciek tu, przeciek tam, artykuł o Polskiej premce, oficjale rendery czołgu, portety załogantów, oficjalne napisy/inskrypce… czyli niby będzie a go nie ma bo będą klony i szukamy ale “za rok to tak tak”.

Po prostu powiedzieć prosto “nie będzie” albo “wprowadzimy w 2018” a tu takie trolowanie i dziwić się że duża część Polskiej społeczności po prostu się wk*rwia na WG. Niech WG jakoś definitywnie zakończy rozdział o Polskim drzewku, wprowadzając drzewko lub nie.

Hornet

Na tym polega demokracja, ty możesz powiedzieć że masz w ***** polskie czołgi co wcale nie znaczy że ich nie zrobisz sobie. A jeśli nawet nie to demokracja jest piękna bo ja mogę wtedy powiedzieć – stary mnie to wali czy chcesz polskiego drzewka czy nie. Ważne że ja chcę i inni chcą tylko nie lubimy być robieni w pompkę przez WG, które rok do roku od 2012 ( wtedy znalazłem pierwszy post w tej sprawie fachurów od WG) który to obiecywał. A teraz tłumaczy, że wstrzymuje prace bo nie chce wrzucać klonów. CLONE IS GOOD ONLY OTHER NATIONS, NO POLAND! I tyle w temacie.

VanRoyal

To co napisałeś to żadna demokracja. To jest egoizm. Masz w ***** zdanie innych i tylko twoje zdanie się liczy.

Hornet

A Twoje nie? Jeśli nie to, co pragniesz teraz udowodnić pisząc to co napisałeś. Bo albo chcesz abym przyjął twój punkt widzenia albo masz to w d***pie . W obu przypadkach zgodnie z Twoim wywodem to to egoistyczne podejście. Ergo = jesteś takim samym egoistą jak każdy … ale zakłamani egoiści mogą tego nie dostrzec. Ale Ty chyba jesteś mądry facet. 🙂

Hornet

A czym jest demokracja według Ciebie jak nie wolnością słowa?

Arzesz

Tylko napalona dzieciarnia chce Polskie drzewko, bo dzieci lubią sci-fi i bajeczki.

Hans

@Bricktop. Dawaj kolego. Jakie to różnice? Ogromnie jestem ciekaw.

Truth is God

chińska Aktualizacja 9.18? Czy raczej dadzą lighty?

SzalonaWiejskaKiełbasa

Taaa… kitajce to mają drzewko klonów ale WG nie zrobi Polskiego drzewka bo będą klony. 🙂

Bricktop

Naprawdę nikt nie ma siły po raz kolejny tłumaczyć kolejnemu frustratowi różnicy pomiędzy chińskimi a polskimi klonami.