„Vanquisher” Sentinel AC I – PS4 & X

Nowy wymiar współzawodnictwa w konsolowej wersji World of Tanks! 😉 Nagrodą dla zwycięskiego państwa będzie nowy pojazd „Vanquisher” Sentinel AC I 😉 Sprawdźcie jak możecie go zdobyć. Ponadto deweloperzy stworzyli specjalny zestaw charytatywny, z którego zysk trafi do organizacji dobroczynnej zajmującej się trenowaniem i dopasowywaniem psów-ratowników z weteranami.

Nadszedł czas na intensywną rywalizację na wielkiej scenie! Rozpoczynamy trwające miesiąc rozgrywki o nazwie Pancerne szaleństwo, będące serią weekendowych starć wszystkich ośmiu państw World of Tanks!

Pamiętamy też o naszych czworonożnych przyjaciołach. Oferujemy specjalny zestaw charytatywny, z którego zysk trafi do K9s for Warriors. Oprócz tego ze spaceru wraca „Rudy”, czyli wariant czołgu T-34-85 ze swoim własnym wirtualnym psem!

Co powiecie na trochę emocjonującego współzawodnictwa?

Pancerne szaleństwo + Finałowa czwórka

• 3 marca – 2 kwietnia

Przez każdy z czterech weekendów marca państwa będą spotykać się ze sobą parami i walczyć w drużynowej rywalizacji w systemie pojedynczej eliminacji. W każdy weekend możecie wybrać państwo i walczyć należącymi do niego pojazdami (poziomu III lub wyższego), aby awansować w klasyfikacji i pokazać, że potraficie poprowadzić swój zespół do zwycięstwa!

Państwa, które zwyciężą podczas czterech weekendów, spotkają się w ramach Finałowej czwórki, a następnie wyłoniony zostanie mistrz!

  • 3–5 marca: USA kontra Wielka Brytania
  • 10–12 marca: Francja kontra Chiny
  • 17–19 marca: Japonia kontra Czechosłowacja
  • 24–26 marca: Niemcy kontra ZSRR
  • 31 marca – 2 kwietnia: Finałowa czwórka i mistrzostwo

Ostateczną nagrodą dla zwycięskiego państwa jest nowy pojazd „Vanquisher” Sentinel AC I!

Po więcej szczegółów udajcie się na oficjalny portal WoT Console.

branded_sentinel-aci_2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments