Rzadkie czołgi do kupienia na serwerze RU

W sklepie na serwerze Ru wraz ze zniżkami pojawiły się ciekawe czołgi permium, które nie można zakupić normalnie(ceny w przybliżeniu). Są to:

  • WZ-111 – 174 zł
  • Type 62 – 71 zł
  • 59-Patton – 104 zł
  • M56 Scorpion – 75 zł
  • TOG II* – 53 zł
  • AC 4 Experimental – 53 zł

Wraz z czołgiem i miejscem w garażu dostajemy 15 sztuk busta X5 do doświadczenia podczas bitwy.

Szkoda, ze WG nie dostosowuje swoich cen do naszych polskich zarobków.  Z drugiej strony, ciekawe czy u nas też coś takiego się pojawi!

Zrzut ekranu (90)

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stary

Człowieku ja nie pisałem ze wole mieszkać w rosji. Tylko region wota mieć ru. A co do kolegi wyżej to właśnie jest ten chaczyk że jak ktoś gra pięć lat to może i kupił gołe zestawy a jak ktoś gra tak jak ja lekko ponad rok to co? Tylko kalendarz adwentowy. Przecież nie wyłoże w grudniu 5 stów na czołgi 😀 kupije sobie jeden czołg na 3-5 miesięcy i dlatego mi szkoda że ruskie mają często te gołe zestawy

Facet

jak to nie można kupić normalnie ??? Mam je wszystkie oprócz TOGa bo go nie chciałem i normalnie mozna było je kupic w naszym sklepie premium … a to że pojawiają się raz na jakiś czas to przecież normalne. ..rzetelność informacji ..a wystarczyło napisać: W sklepie premium na serwerze RU pojawiły się rzadkie czołgi..

Stary

Naprawde wolałbym być w regionie ru. Tego typa brałbym bez zastanowienia o scorpionie nie wspomne. A tak nawet jak u nas dadza te czolgi to w zestawach od 120-250 pewnie. Szkoda bo falego na do zachodnich zarobkow

Wacław

100 euro minimalna płaca
zato w Polsce jest 300 euro
dodatkowo w takiej moskwie ceny jak w londynie
szerokiej drogi

wielorybwacek

Mam wrażenie, że to cwany sposób WG na to, żeby wydoić graczy po to, żeby bitwy nie składały się z samych 252U 😀