Listy do redakcji rykoszetu cz. 1

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

20 komentarzy
FT

ŁOOO kuffa, to musiała napisać jakaś desperatka od członka FAME, bo po publikacji klan szlag trafił :D:D:D

GustawPol

Dd tych wszystkich komentarzy WN8 mi spada.

Janina

Mój mąż Alek commander słynnego niegdyś klanu 3x CośTam mało tego, że go dla rodziny nie było to jeszcze blokował mnie i córkę na Routerze w godzinach wieczornych bo Wojny Klanów były ważniejsze od naszych ulubionych seriali i YouTube.
Kto wygrał kampanię? Teraz już znacie prawdziwa przyczynę likwidacji klanu 3xCośTam… 🙂

Osmanka

Mój też ciągle ma pretensje, że przeze mnie ma słabego Pinga Ponga i po pracy nie mogłam oglądać Wspaniałego Stulecia 🙁

BenQ_MałyGłod

Przy „Droga zrozpaczona” słowo Zrozpaczona powinno być chyba z dużej literki (albo z powodu nicku i wówczas jest to nazwa własna, albo z szacunku??)… Ale co ja tam wiem…

MumekPL

Droga „Żono czołgisty”. Moja rada, to znajdź „normalnego chłopa” z innym nałogiem lub bez i niech zdobędzie „twoja bazę”, a mężowi pokaż „białą flagę” i powiedz mu ” z wozu” mój miły, bo jego mózg i „lufa” są zdrowo „zwiędłe”.

MasterOfDisharmony

1,5 min.ale może być ich trzech i więcej

Jestem_wezem

Piekło Wota. Najlepiej założyć swoje konto i pokazać takiemu mężowi , że się gra lepiej od niego 😉

nieŻabka

Próbowałam grać w czołgi i nawet znalazłam sobie czołg Black Prince ale rozczarowałam się niezmiernie jego ślamazarnością i krótką i cienką lufką. 🙁

cezary1808

Zła gałąź wybrałaś, w innych są czołgi z długimi i grubymi lufami i znacznie bardziej żwawe 😀

Abramis

Błagam nie pokazujcie tego tekstu mojej żonie 😉

Kura_Bojowa

Słabe to jest chłopaki…

My dziewczyny takich płacz listów nie piszemy my przechodzimy do działania i rękoczynów…lub zmieniamy chłopa na nowszy, lepszy model.

pgslot

A my na nowy, młodszy model, najlepiej HD 😀

Kura_Bojowa

„A my na nowy, młodszy model, najlepiej HD”…w tym sklepie Nie dla idiotów są promocje Ultra HD wyświetlaczy z wklęsłymi ekranami przynajmniej te piwne badziuchy wam się będą mieścić i moda Zoom Out nie będziecie potrzebować…

„Po drugie, niestety źle się zabrałaś do ożywienie Waszego pożycia. Musisz kupić czerwoną flagę i biała farbę. Wokół łóżka namaluj farbą okręg, a w środku ustaw czerwoną flagę. To powinno zwabić małżonka.”- Kapowanie bazy zajmuje 1,5 minuty, też mi porada i pocieszenie…

s_wirus

Po pierwsze primo zmieniajcie na co chcecie, przynajmniej chłop będzie miał spokój i spokojne rozgrywki. Może nawet słuchawek nie będzie potrzebował i odkryje że głośniczki wystarczą gdy nikt nad uchem mu nie gdacze.

Po drugie primo ultimo z kapa można zjeżdżać…i wjeżdżać i znów zjeżdżać i tak do końca gry….:)

Aga

Zawsze można do środka włożyć biała flagę – wtedy mąż posiedzi tam nieco dłużej 😉

Pan Kadlubek

@Kura_Bojowa
Niekoniecznie 1,5 min., jesli to jest bitwa spotkaniowa cap wydluza sie do ok. 4 min. 🙂

Komandram

Ale i tak bitwa nie potrwa dłużej niż 15 min. A jeśli to szturm to tylko 10 min 😉

Zurugula

Droga Kurko, zapewniam Cię, że tego listu nie pisał żaden facet! 🙂

Paskuda

Dobre. 🙂