Pantera w wersji HD?

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lestat

Na VI T jest już pantera (VK 30.02 (M), więc z czym problem?

maraskin

Pena kalibrówki 39 Pantery to 194mm, nie wiem dlaczego w tej grze 39 to zaledwie 150 peny. Na wojnie panterki przebijały szermany na wylot – tzw “opiekacze jankesów”.

KRECIK

Kurcze, naprawdę mogli by zrobić po prostu historyczną wieżę panterki ale z lepszym pancerzem i też krótsze działo ale z lepszą penetracją, albo zrzucić ją na VI tier, bo w tej z prototypową wieżą i absurdalnie długą lufą wygląda jak potwór :/

K4MP3R

Niech lepiej dadzą zimmerit na niemieckie pojazdy które go używały ;]

Tomek

Wystarczy zapłacić Milkimowi i on im to zrobi w try miga lepiej jeszcze lepiej niż oni

Bizon78

Niech lepiej poprawią, tj. właściwie przeskalują wizualne kamo na Panterze premium, bo w tej chwili te wielkie ciapy to nawet na Mausie wyglądałyby komicznie. Problem jest znany WG już od dobrych 2 lat i dalej tego nie poprawili. Kurde, no ile może zająć kilku osobom przeskalowanie kilku skórek?