Kod zaproszeniowy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
_Grzegorz20_

Szukam kodu zaproszeniowego na dzień dzisiejszy do wota.

wyatt

Kto pierwszy ten lepszy, kodzik zaproszeniowy ważny do 21.09.2017 CDK-7BYEB-CUMBS-DEHF4
czołg premium t-127 + miejsce w garażu + 3 dni premium

Anonimowo

To jest ten kod CRUSCHNKID ? jakos tak

SeNsEy

Witam są jakieś nowe kody ? ponieważ chcę założyć konto a słyszałem że taki kodzik jest przydatny 😛

Borys Godunow

INVTROBSMONKEY (churchill3 +500 gold +7 day premium) – na dzień dzisiejszy (1 maja 2017) nadal działa
COBIWOT ( tetrash+500 gold +7 day premium)
TANKTASTIC (t127 500 gold +7 day premium)

EX-gracz pseudo czołgów

zrobiłem ponad 50 k bitew i odpuściłem … równia pochyła od 8.3 coraz gorzej

waldo5

Marko Tor prawde mówię i jeszcze sam zobacz jak MULTIEMU losowało oraz jak WOT robi dla tych ludzi dobro a w nawiasie pieknie WOT reklame zrobił jakie mody stosuje nielegalne [ niewidzialny czołg dla przeciwnika ] brawo tylko pokazywać i pózniej mówię że gracze nieuczciwie grają na modach , i wiem co mówię na nieuczciwość FAIR PLAY.

MarekTor

To jest kod dla graczy,którzy zasłużyli i dostali permanentnego bana.WG daje im drugą szanse-żeby zaczeli od początku grać na nowym koncie.Wartośc tego pakietu to max 40 zł,Waldek5 trochę snujesz teorie spiskowe:”nieuczciwe losowania”?Nie patrz na XVM-a,to nie jest wyrocznia,bitwy randomowe mają własne reguły i przebieg i różnie bywa-ostatnio 4 bitwy losowało mi z szansą na max 30% i 4 wygrane 😉

waldo5

powiem wreście prawda wyszła na jaw jak oni z WOTA oszustwo stosują tak dostał za darmo czołg i nie tylko jeden ale to wiele innych tylko żeby gówno promować jak WOT. Stosują nieuściwe losowania manipulują kontem gracza jak widoczność celność znikanie i wiele innych nieuczćiwych praktyk nikomu tej gry nie będę promował wole reklamować grę LIBERATORS tam o wiele wszystko jest jawne i widać jak można się rozwijać nie co WOT który nie stosuje do zasad FAIR PLAY jak mówi dla mnie to zwykłe firma kant i złodzień zastanawiam się nad procesem sądowym gdzie po prostu mnie okradli z kasy którą wpłaciłem za towar a nie dostałem .

Anonimowo

nie chodzi mi dlaczego

chalupar

Only for new accounts, or?