Kod zaproszeniowy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
_Grzegorz20_

Szukam kodu zaproszeniowego na dzień dzisiejszy do wota.

wyatt

Kto pierwszy ten lepszy, kodzik zaproszeniowy ważny do 21.09.2017 CDK-7BYEB-CUMBS-DEHF4
czołg premium t-127 + miejsce w garażu + 3 dni premium

Anonimowo

To jest ten kod CRUSCHNKID ? jakos tak

SeNsEy

Witam są jakieś nowe kody ? ponieważ chcę założyć konto a słyszałem że taki kodzik jest przydatny 😛

Borys Godunow

INVTROBSMONKEY (churchill3 +500 gold +7 day premium) – na dzień dzisiejszy (1 maja 2017) nadal działa
COBIWOT ( tetrash+500 gold +7 day premium)
TANKTASTIC (t127 500 gold +7 day premium)

EX-gracz pseudo czołgów

zrobiłem ponad 50 k bitew i odpuściłem … równia pochyła od 8.3 coraz gorzej

waldo5

Marko Tor prawde mówię i jeszcze sam zobacz jak MULTIEMU losowało oraz jak WOT robi dla tych ludzi dobro a w nawiasie pieknie WOT reklame zrobił jakie mody stosuje nielegalne [ niewidzialny czołg dla przeciwnika ] brawo tylko pokazywać i pózniej mówię że gracze nieuczciwie grają na modach , i wiem co mówię na nieuczciwość FAIR PLAY.

MarekTor

To jest kod dla graczy,którzy zasłużyli i dostali permanentnego bana.WG daje im drugą szanse-żeby zaczeli od początku grać na nowym koncie.Wartośc tego pakietu to max 40 zł,Waldek5 trochę snujesz teorie spiskowe:”nieuczciwe losowania”?Nie patrz na XVM-a,to nie jest wyrocznia,bitwy randomowe mają własne reguły i przebieg i różnie bywa-ostatnio 4 bitwy losowało mi z szansą na max 30% i 4 wygrane 😉

waldo5

powiem wreście prawda wyszła na jaw jak oni z WOTA oszustwo stosują tak dostał za darmo czołg i nie tylko jeden ale to wiele innych tylko żeby gówno promować jak WOT. Stosują nieuściwe losowania manipulują kontem gracza jak widoczność celność znikanie i wiele innych nieuczćiwych praktyk nikomu tej gry nie będę promował wole reklamować grę LIBERATORS tam o wiele wszystko jest jawne i widać jak można się rozwijać nie co WOT który nie stosuje do zasad FAIR PLAY jak mówi dla mnie to zwykłe firma kant i złodzień zastanawiam się nad procesem sądowym gdzie po prostu mnie okradli z kasy którą wpłaciłem za towar a nie dostałem .

Anonimowo

nie chodzi mi dlaczego

chalupar

Only for new accounts, or?