M6A2E1 w sklepie premium RU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bruno

Przecież cały czas nowi gracze pojawiają się w grze. Dlaczego nie mieliby mieć możliwości kupienia takiego czołgu, jeśli mają pieniądze. Ich wina, że nie interesowali się tą grą gdy miała swoją premierę? Jeśli kosztowałby tyle samo lub nawet nieco więcej, to nie widzę problemu. Nie rozumiem czegoś takiego jak czołg unikatowy. Każdy czołg, nawet te z kampanii powinny być dostępne co jakiś czas w sklepie, np w kalendarzu adwentowym. Nagrodą za takie kampanie jest otrzymanie czołgu za darmo, a nie przywilej jego posiadania.

robertunio

Byloby nie w pozadku wobec tych co kupili ekskluzywny M6A2E1 w najdrozszej paczce przedpremierowej. Dlatego wprowadzenie do sprzedazy M6A2E1 B jest rozwiazaniem ktore zadowoli wszystkich.

Terespol

no unikat unikatem … tylko pytanie jak często jest spotykany na randomkach … prawie w ogóle go nie widać – dobrze by było dać mu drugie życie …

MumekPL

Witam. Unikatem też był E-25, a dla kasy, WG dało go do sprzedaży i teraz pojawiają się 3-5 sztuki i robią taki bajzel, że tylko patrzeć jak dostaną nerfa i okaże się, że “zabawka” za 200 zł jest g….o warta, a do tego dojdzie możliwość odsprzedaży i zarobią “góóóóóóórę” kasy. Proste?? Kolekcje….. 🙂

Janusz WoTa

Jakoś nie zauważyłem natłoku E-25. Najczęściej widzę 1 taki niszczyciel w bitwie na tych poziomach. Raz może widziałem jak było po 3 na stronę (po wejściu do kalendarza). Wątpię by kiedykolwiek miało miejsce to co dawno temu z Typami 59, że potrafiły zdominować random (przykład: http://i1051.photobucket.com/albums/s424/sunhao20/3bf33a87e950352acd5244885343fbf2b2118b7a1_zpsd571bdec.jpg ).

Paweł

Bajzel E-25 robią wtedy gdy ich gracze umieją nimi grać.

łukasz

nerfa, ****** się w ten pusty łeb człowieku

Apsik

Kolejny piękny przykład nierównego traktowania serwerów już nie tylko w statkach ale i w czołgach system kar ponoć wszystkich obowiązuje ale polityka finansowa i tak najbardziej doi europie, a ze sięgają po czołgi z zamkniętej bety dowodzi ze gra potrzebuje jakiegoś kopa bo niestety ale w wocie brak świeżości.

Paweł

Ale mogą go wprowadzić tak samo jak sklonowali T34 w wersji czarnej, lub innym badziewnym malowaniem

Zimny Browar

HAHAHA ten Alien w wesji czarnej… Xenomorph jak sie patrzy, trza tylko Predatora dodać. xD

b_st

u nas to pewnie nie będzie,ale jak to do kolekcji się przyda

Paweł

Nawet na EU unikaty trafiają do sprzedaży np: fury, pzIV Hydro, BT-SV, typ59 pojawiają się w sklepie
dość rzadko, Żadnego czołgu z przedpremierowego na EU to nie będzie, bo ich Niemcy pozwą czy ktoś tam inny. Kiedyś tak było jak trafił do sklepu na kilka godzin.

Dziarsko

Kiedy był na te kilka godzin ?

Paweł

Jakiś rok lub półtora roku po premierze nie pamiętam dokładnie, ale się pojawił za 400 zeta

KATANGA

Fury był w sprzedaży 2 razy. Pierwszy gdy w kinach był film Furia i teraz 2-gi raz w kalendarzu. Typa 59 od wycofania w sklepie nie widziałem. Hydro faktycznie już pojawił się conajmniej raz, BT-SV przypominam sobie 3 razy. E25 od wycofania pojawił się pierwszy raz.

Dziarsko

Zapomnijcie że na EU wprowadzą, szybciej typ 59 zawita. Na RU ten czołg nie był w żadnych paczkach przedpremierowych a normalnie w sklepie ana EU tylko w paczkach przedpremierowych więc jest różnica.

Janusz WoTa

No i unikatowy czołg przestał być unikatowy. Brawo WG. Pewnie za niedługo i Type 59 wprowadzą. Skoro bardziej unikatowy M6A2E1 wszedł do sprzedaży, to tym bardziej nie widzę przeszkód, by i Chińczyk zawitał. W końcu trzeba trzepać kasę. Póki się da.

Gracz

Panie Januszu.

M6A2E1 na serwerach Rosyjskich wcale nie jest unikatowy, aktualnie posiada go tam ponad 50.000 graczy.

Unikatowy to on może i jest, ale na serwerze europejskim.

McThar

Ma go tyle graczy, bo kiedyś był normalnie w sprzedaży w Sklepie Premium. Tam ten czołg jest tak jak nasz np. KW-5 lub KW-220-2. Pojawia się od czasu do czasu i aż taki unikat to to nie jest.