Odpowiedzi twórców na pytania polskich graczy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zlosnik102

Czyli następny rok mamy z głowy odnośnie polskiego drzewka super tak dalej.

McThar

WG lubi zmieniać swoje zdanie fakt, i się boję co oni z tym drzewkiem ostatecznie wymyślą. Ja bym wolał jako osobne drzewko, chociażby premek, nie w innej formie.

McThar

Eh no niestety WG taki jest, że raz mówi jedno raz drugie. Ja osobiście bym wolał zobaczyć polskie czołgi w polskim drzewku, a jak w jakimś innym to ja podziękuje. Już wolałbym same premki, przynajmniej by sobie WG trochę zarobiło.

Marcin

“Wiele szkicow i materiałow otrzymalismy od polskich graczy” – mówi to dzisiaj 20.12.2016, a 15 grudnia WG poinformowało: “Gdyby Polska społeczność wykazała trochę zainteresowania i inicjatywy, WG nawet byłoby zdolne wprowadzić drzewko z klonami i projektami z „chusteczki” typu czołg Pancernik.” SAMI SOBIE ZAPRZECZAJĄ!!!!

McThar

Czyli uważasz, że WG faktycznie powiedziało to co napisaliście na tej stronie w jednym w ostatnich postów? Ciekawe, że WG nigdy niczego takiego nie mówił, nawet DoM1N tak napisał. Poza tym polska społeczność wykazuje (choć bardziej pasuje wykazywała) zainteresowanie polskim drzewkiem. Wystarczy pochodzić po forach i sprawdzić.

McThar

Ale ta informacja nie ma żadnego potwierdzenia. Zwłaszcza, że jak wspomniałem polska społeczność wykazuje zainteresowanie w tej sprawie, a jej ewentualna toksyczność jest spowodowana tylko i wyłącznie nie spełnianiem obietnic przez WG.