Kalendarz Adwentowy – Dzień 18

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ardian

a będzie w kalendarzu Rudy? bo nie wiem czy jutro kupić Scorpiona czy czekać na Rudego?

pawel

rudy ma być 23

ami

co lepiej wsiąść e25 czy skorpiona? Proszę o pomoc

Trump

Ku ku ku ku ku ku ku kur kur kur kur-kurrwwaaaa

:)

Przy dobrej zalodze 5perkow+ robi robote aczkolwiek pestki wolno latają i trzeba na prawde wyczuć to działo. Kammo to to nie posiada jedynie gra na rysowanie. Depresja działa bardzo pomaga.

Lejajo

TDek ogólnie bardzo przyjemny, ale wbrew pozorom nie taki łatwy w grze. W zasadzie typowe miejscówki dla TD odpadają, bo kamuflaż jest naprawdę słabiutki. Świecimy się jako pierwsi i jeśli się na czas nie skitramy to ubywa nam błyskawicznie co najmniej połowa hp. Dodatkowo co mądrzejszy gracz wie, że na Skorpiona od razu ładuje się odłamkowo-burzący pocisk. Na twierdzy na ósemkach jest czasem brany i jeśli tylko umiemy wykorzystać zalety to sprawdza się.

Alien

Powiedziałbym że jest to bardzo dobra premka w rękach b.dobrych graczy mi nauczenie się nim grać zajęło około 100 bitew(mam ich obecnie ponad 300) ,a i tak czasami zdarzy mi się zginąć na samym początku nie oddając nawet strzału

Lejajo

Dokładnie tak właśnie jest. Ogólnie polecam, ale warto się zastanowić bo to czołg nietypowy. A porównywanie go do Borsuka i mówienie że jest OP to głupota. Każdy czołg w dobrych rękach się sprawdzi.