Partnerstwo Wargaming z organizacją charytatywną War Child

wot_banners_warchildarmistice_article_684x280_phil

Partnerstwo Wargaming z organizacją charytatywną War Child
Wpływy ze sprzedaży specjalnego pakietu pójdą na szczytny cel

Wargaming z dumą ogłasza partnerstwo z organizacją charytatywną War Child podczas tegorocznego okresu świątecznego. Organizacja pomaga dzieciom cierpiącym z powodu konfliktów zbrojnych na całym świecie. War Child zapewnia im bezpieczeństwo, edukację i dba, aby ich prawa były respektowane. Od dziś również gracze w World of Tanks na konsolach mogą przyłączyć się do pomocy kupując pakiet „For the Children” w World of Tanks na konsolach Xbox One, Xbox 360 oraz Playstation®4. Pakiet „For The Children” jest dostępny od dziś do 1 stycznia 2017 roku. Można go kupować wielokrotnie, a zawiera on potężny zastrzyk punktów doświadczenia dla gracza i załogi, jak również duże i małe apteczki. Całość przychodu ze sprzedaży tych pakietów zostanie przekazana organizacji War Child.

„War Child walczy o świat, gdzie życie dzieci nie będzie rozrywane wojnami,” mówi Rob Williams, prezes War Child. „Wsparcie Wargamingu pakietem For The Children w konsolowych wersjach World of Tanks pozwoli nam dotrzeć do większej ilości dzieci i kontynuować wsparcie dając im nadzieję na przyszłość.”

„To dla nas zaszczyt współpracować z organizacją dającą tak wymierny poziom wsparcia dla dzieci i ich rodzin,” mówi TJ Wagner, producent wykonawczy konsolowego World of Tanks. „Mamy nadzieję, że pomożemy War Child w niesieniu informacji o tym jaką niesamowitą pracę wykonują przy tak trudnym obszarze, jakim jest niesienie pomocy dla dzieci i rodzin dotkniętych konfliktami zbrojnymi.”

Więcej informacji o organizacji War Child -> https://www.warchild.org.uk/

Ź: Informacja Prasowa

warchild_pic

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trump

WG to kondominium rosyjsko niemieckie pod żydowskim zarządzaniem powierniczym