Kalendarz Adwentowy – Dzień 4

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bizon

@up
do usunięcia

poker8

Kpina te ceny nich sobie je kupują naiwniaki, bo ja na pewno tego szmelcu za taką kasę nie kupię.

Anonimowo

Ceny trochę przesadzone… to w końcu mają być promocje świąteczne albo….?

Adam

A wiecie o ukrytym kodzie?

Pixel

Patton jest genialny, a pamiętajmy, że dostanie jeszcze buffa to pancerza wieży 🙂

PasztetZFretki

Nie ma co kupywać, Patriot lepszy, cza czekać aż wypuszczą go bez kamo.

Arek099

Ty chyba nie posiadasz pattona kr lub nie umiesz nim grać 😉
Jak ktoś lubił pershinga to patton jest idealnym czołgiem do zarabiania 😀

Bizon

Trzeba jeszcze pamiętać, że KR dostanie jeszcze byczego buffa do wieży, a wtedy to będzie może nawet lepszy niż Patriot.

asocialguy

Heh patriot miażdży swoim DPM i mocniejszym kadłubem i zarabia więcej bo jest w końcu ciężarem więc KR nie ma nawet startu Panie Bizon…

Bizon

Jego atuty to DPM, lepsza pena, wieża i mobilność. Jak na premkę to Patriot ma tych atutów ciut za dużo, bo jest jednym z lepszych czołgów na swoim tierze i jest prawie pewne, że w ciągu kilku patchy dostanie po głowie nerfami.
Ja bym wolał Kr-a ze względu na lepszy zasięg widzenia, camo, mimo wszystko lepszą manewrowość i mniejszy gabaryt.

asocialguy

Hahahahaha chcę zobaczyć te nerfy :D… A… Ty tak serio ? No chyba nie ponieważ WG ekstremalnie rzadko nerfi pojazdy premium bo wtedy ludzie mogą żądać zwrotu pieniędzy a co kocha WG ? Piniądze, hajs itd. A zauważ że dużo też starych premek ma otrzymać buffa w 9.17 i dalej będą bo np. ma buffa otrzymać T54 first prototype więc… Co ty za bajki opowiadasz… Chcę zobaczyć jak nerfią mojego patriota Bizonku 🙂

Bizon

Obyś miał rację, bo ostatnio to bronie się przed zakupami jak tylko mogę… chociaż pokusa jest ogromna. Mam nadzieję, że mój Typ59 też dostanie w końcu jakiegoś znaczącego buffa, bo w tej chwili jest tylko legendą i cieniem tego czym był kiedyś. On jest ewidentnym przykładem na to, że w imię balansu WG znerfi nawet premki i w d… mają to, że ktoś za to zapłacił.
Tylko raz WG zachowało się przyzwoicie i umożliwiło graczom odzyskanie golda za czołg premium – pamiętasz może akcję z SP? Nie wiem czemu tak się zachowali, ale było to jakieś nie w ich stylu. 🙂
WG bardzo lubi kasę i to widać co dzieje się na przestrzeni kolejnych patchy. Kiedyś jak wprowadzali premki to pojawiały się zaraz w sklepie z dostępem z poziomu gry za golda. Potem stwierdzili, że lepiej nie wprowadzać ich od razu tylko przeczekać jednego patcha i dać nowości tylko z opcją zakupu przez sklep za realną kasę. Teraz to już mamy szczyt, czyli nowe premki są TYLKO za $$$. Ja się pytam, na kiego wała mi skitrane 60k golda? Co ja mam niby kupować, konta premium, ammo? Sic!
Smutne czasy…

asocialguy

Trza się dostosować i liczyć na buffy ja czekam co zrobią z moim t54 mod.1 bo coś tam mówili