Polityka Fair Play – serwer ASIA

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Faja dostał bana za mod pokazujący na minimapie kierunek skierowania lufy przeciwnika?????

Anon

Enemy gun indicators on the minimap – ten mod jest dozwolony? Az nie chce sie wierzyc, jak dla mnie jest to BARDZO DUZA przewaga nad innymi graczami, moze nie az tak bardzo jak lasery ale blisko ….

dominik

Pozwolę sobie zacytować aslaina : – Informuję że jestem w bezpośrednim kontakcie z WG i mody przywracam tylko jeśli WG je potwierdzi ich legalność, zarówno mi osobiście jak i oficjalnie na ich forum. Proszę pamiętać że polityka Fair Play od WG ma zastosowanie globalne, nie ma rozdziału na różne serwery. Wciąż jeszcze czekam na wyjaśnienie kilku modów.

Heinzi_Gudi

Pytanie tylko czy ta lista dotyczy każdego serwera czy tylko azjatyckiego? Wg mnie jest to bardzo przejrzysta lista i jest tu jasno opisane co można mieć a co nie. Byłoby super jakby „zarząd” serwera EU opublikował coś takiego. Bo generalnie odnoszę wrażenie że w sprawie modów na EU to jest jeden wielki burdel i nikt nic nie wie 😉